Сконтактуйтесь з нами
Telegram
WhatsApp
Viber
Mail
Phone
Приймаючи Умови використання, а також отримання доступу до Сайту і використання його, Ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. Ви також можете погодитися на використання нами файлів cookie, за допомогою налаштувань, вибраних Вами в своєму веб-браузері.
OK

Про фірму DenPolStudy

Про фірму DenPolStudy

Легалізація в Європі

Вже більше 8 років наша фірма Denpolstudy займається легалізацією іноземців у Європі. Карта побиту, Карта поляка, Карта резидента в Польщі, віза до Канади, Чехії, Естонії, Ізраїлю, відкриття фірми в Польщі, банківський рахунок, Песель, заміна водійського посвідчення - з нашою допомогою це не проблема!

Підготовкою і заповненням документів буде займатися Ваш персональний менеджер, а Ви зекономите свій час та нерви. Більше не потрібно шукати списки документів на подачу, моніторувати сайти і очікувати дати подачі, збирати нескінченну купу докуметів, шукати перекладачів - усе це ми зробимо за Вас.

Навчання в Польщі

Можливо Ви вже давно мрієте про навчання в Польщі, але не знаєте з чого почати? Почніть свій шлях до успіху разом з Denpolstudy! Ми допомагаємо зі вступом у:
 • Польські університети;
 • Польські технікуми та ліцеї після 9 класу;
 • Польські школи;
 • Поліцеальні школи для дорослих;
 • Дитячі садочки;
 • Польські мовні школи.
Ми цінуємо Ваш спокій, тому усі формальності - це наш клопіт! Фірма Denpolstudy допомагає зі вступом на всіх етапах - від вибору навчального закладу до поселення. Тому не зволікайте і подбайте про своє майбутнє вже зараз!

Робота в Європі

Робота у Європі - це не мрія, це - реальність! Denpolstudy співпрацює з більш ніж 100 підприємствами по всьому світу. Ми пропонуємо роботу в Польщі, роботу в Чехії, Нідерландах, Естонії, а навіть роботу в Канаді, Великій Британії та Ізраїлі. Також ми маємо безліч пропозицій для далекобійників по Європі.

З нашою допомогою ви зможете отримувати стабільну заробітню плату та не хвилюватися за формальності!
Наші успіхи
Фірма Denpolstudy в цифрах
 • 8+
  років
  Ми почали ще у 2015 році в Прилуках, а зараз маємо представництва в Івано-Франківську, Львові та Кракові.
 • 1000+ децизій
  За останні 5 років наші клієнти отримали більше 1000 позитивних рішень у справах карт сталого та тимчасового побиту
 • 500+ студентів
  Ми допомогли більш, ніж 500 учням вступити до омріяного ВНЗ в Польщі
 • 1650+ робітників
  Більш, ніж 1650 людей отримали роботу в Європі та легалізувалися там з нашою допомогою
Відгуки про Denpolstudy
 • Приношу щирі слова подяки компанії DenPolStudy за допомогу зі вступом до ВНЗ. Окрему вдячність висловлюю консультанту Максиму, який допоміг визначитися з університетом і програмою, швидко підготувати необхідні документи, знайти відповіді на хвилюючі питання, а також залишався на зв’язку 24/7.
  Анастасія Крихта
 • Щиро Дякую. Команді Denpolstudy За оперативну роботу у виготовлення документів , справді професіонали своєї справи. Подавали документи на Карту Сталого Побиту 04.07.2022р Децизію отримав 28.09.2022р. Дуже задоволений роботою цієї команди. Рекомендую.
  Ivan Ryznar
 • Хочу подякувати фірмі Denpolstudy за оформлення документів на карту побиту для мене і для мого маленького сина, всі документи на вищому рівні, ні одного додаткового питання в Ужонді не мала, швидко отримала всі необхідні документи для карти, позитивне рішення отримала і я і моя дитина, що для мене було дуже важливо! Допомога на кожному кроці, консультації в будь-який час. Карти отримали досить швидко, на три роки) Дуже дякую фірмі Denpolstudy!
  Ekaterina Hrechyn
 • Надзвичайно вдячна за надану допомогу і за змогу навчатись в університеті моєї мрії!!! Все дуже швидко, кваліфіковано та кореговано. Завжди можна було розраховувати на допомогу в будь-яку годину дня. Приємне спілкування та розуміння у Вашу сторону.
  Sonya Kushnir
 • Дякую команді DenPolStudy за допомогу в отриманні польської візи без виїзду до України.Все швидко та якісно! Успіхів вашій фірмі!
  Larisa Kalinichenko
 • Робила у них візу по карті поляка, без особистої присутності. Все максимально швидко, якісно, можна довірити свої документи. Дуже дякую.
  Альона Лісовська
Made on
Tilda