Сконтактуйтесь з нами
Telegram
WhatsApp
Viber
Mail
Phone
Приймаючи Умови використання, а також отримання доступу до Сайту і використання його, Ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. Ви також можете погодитися на використання нами файлів cookie, за допомогою налаштувань, вибраних Вами в своєму веб-браузері.
OK

Приватна Академія у Кракові ім. Анджея Фрича Моджевського

Краківська Академія ім. Анджея Фрича Моджевського (КААФМ) – це повноправний, акредитований, недержавний вищий навчальний заклад, який розвивається з небувалим імпульсом. Зараз це процвітаючий академічний центр, розташований у другому за величиною місті Польщі, Кракові, місто, яке славиться винятково багатими академічними традиціями, що сягають понад 600 років.

https://www.ka.edu.pl/
Розташування
Кампус Університету розташований у чудовій локалізації з легким доступом до залізничного- та автовокзалу, а також міжнародного аеропорту. Університет розташований в центрі міста на березі Вісли, в трьох кілометрах від історичного центру міста –туристичного місця світового класу. До Старого Міста ви дістанетесь всього за десять хвилин їзди громадським транспортом. Супермаркети, торговий центр, кінотеатр – знаходяться в декількох хвилинах ходьби.
Сучасний гуртожиток

LivinnX – це сучасний мiжнародний гуртожиток, що знаходиться в зручній локалізації до Краківської Академії імені Анджея Фрича Моджевського (лише за 300 м)
Диплом

Відповідно до положень з Болонського процесу знання з усіх предметів оцінюються за системою ECTS, а додаток, що видається до диплома значно полегшить продовження навчання в країнах Євросоюзу.

Робота після навчання

Закінчивши навчання, випускник може розраховувати на допомогу бюро зайнятості, що діє при Академії. Багато випускників знайшли роботу в стінах рідного.

Міжнародна співпраця

З моменту заснування, Академія ім. Анджея Фрича Моджевського постійно розвивається і отримала міжнародне співробітництво: академія має понад 50 ВНЗ-партнерів у всій Європі – від Франції до України і від Італії до Скандинавії, а так само на Тайвані і в Марокко.

Факультети

Архітектура

Архітектура


1875 €/рік

Факультет права, управління і міжнародних відносин

Управління

Право

Міжнародні відносини

Міжнародний бізнес (англ.)

Міжнародні відносини і культурна дипломатія (англ.)

Міжнародний туризм (англ.)

Кримінологія і ресоціалізація

Менеджмент (англ.)

Туризм та відпочинок


1406 €/рік

Медичний факультет та факультет наук про здоров'я

Медична допомога

Дієтологія

Косметологія

Сестринська справа

Фізеотерапія

Медична спеціалізація640 - 7500 €/рік

Інформатика та іконометрія

Прикладна інформатика

Е-бізнес

Комп'ютерна графіка та інформаційні технології

Безпека інформації

Проектування ігор і аплікації VR


1406 €/рік

Факультет управління та зв'язків з громадкістю

Журналістика та зв'язки з громадкістю

Фінанси і бухгалтерія

Інформатика і економетрія

Організація продукування фільмів та телебачення

Акторство


1321 - 2770 €/рік

Факультет гуманітарних наук, психології та педагогіки

Прикладна педагогіка

Педагогіка

Психологія

Філологія (англійська бізнес мова або польсько-англійський переклад)


1321 - 1492 €/рік

Факультет наук про безпеку

Національна безпека

Внутрішня безпека

1321 €/рік

Лікарська справа

Лікарська справа

Лікарська справа (англ.)


10231 - 15 000 €/рік

Актуальна інформація про оплати на сайті: Оплати
Мрієте навчатися за кордоном? Залишіть заявку, і ми проконсультуємо вас з приводу усіх нюансів вступу до Польщі.
Відгуки наших клієнтів
Марія
м. Київ
Вступали з Denpolstudy у 2019 році. Донька дуже задоволена, завжди хотіла бути журналістом. Зараз закінчує навчання у Краківській Академії Моджевського і під час всього навчання не було ніяких проблем. Для нас плюсом було те, що ми не мали морочитись з усією паперовою волокитою, все зробили за нас. Вступили дуже швидко і без жодних проблем. Рекомендую!
Валентина
м. Херсон
Давно работаю в Польше и наконец-то смогла перевести сюда ребенка. Моему сыну 15 лет. Спасибо куратору Максиму! Помог перевести сына в лицей в Кракове, собрал все документы и помог с переездом. Очень сложно было найти фирму, которая занимается поступлением несовершеннолетних. Мы очень благодарны вам за помощь!
Оля
м. Прилуки
Доброго дня, мене звати Оля і я студентка університету ім. А. Міцкевича в Познані. Дуже хотіла вступити на кореаністику, але ніяк не могла обрати ВНЗ, Depolstudy у цьому допомогли! Так, як Познань знаходиться досить далеко від мого міста, можливості приїхати і подати документи самій в мене не було та й пандемія ускладнила життя. Фірма у всьому допомогла! Мені допомогли знайти університет, відкрили візу, офортили страхування та підібрали гуртожиток. Навчання дуже подобається, буду рекомендувати вас далі :)
Ігор
м. Одеса
Всем добрый день. Denpolstudy единственная фирма (обращался в 6 разных!), которая помогла мне в кратчайший срок оформить нужные документы на работу. Спасибо большое, всем их рекомендую как порядочных и ответсвенных людей!
Сергій
м. Васильків
Дякую велике за вакансію на Амазоні у Вроцлаві. Робота дуже подобається, житло надається. Всі документи оформили швидко і без моєї присутності. Дружина теж планує їхати на роботу в Польщу і ми знаємо до кого тепер можна звертатисяю Дякую!
Світлана
с. Щасливе
Хотим сказать большое спасибо Denpolstudy! Благодаря им наша дочь поступила и теперь с нами. Это очень ответственная фирма, которая очень помогает людям!
Наталя
м. Одеса
Рекомендую! Отличное отношение.и хорошо подобрали работу.
Приглашение пришло вовремя.

Олег
Спасибо за помощь с вакансией во Вроцлаве. координирование на высоком уровне. условия которые были обещаны-соответсвуют действительности. рекомендую.
Питання та відповіді
Made on
Tilda