Сконтактуйтесь з нами
Telegram
WhatsApp
Viber
Mail
Phone
Приймаючи Умови використання, а також отримання доступу до Сайту і використання його, Ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. Ви також можете погодитися на використання нами файлів cookie, за допомогою налаштувань, вибраних Вами в своєму веб-браузері.
OK

Академія Образотворчих Мистецтв ім. Яна Матейки у Кракові

Академія образотворчих мистецтв Яна Матейки в Кракові (Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie) - державний університет у Кракові, який було створено у 1818 році.


Раніше у 1818–1873 роках це була Школа малювання та живопису, як літературний відділ Ягеллонського університету. В 1873 році Університет став незалежним та отримав назву Школа образотворчих мистецтв, першим ректором став Ян Матейко. Відомі викладачі Школи образотворчих мистецтв були: Флоріан Станіслав Цинк, Олександр Григлевський та Леопольд Леффлер. Після смерті Матейка його наступником був Джуліан Фалат.

www.asp.krakow.pl/
Статус
ASP - це державний університет, який пропонує 5- та 6-річні магістерські програми. Станом на 2007 рік факультет Академії налічував 94 професори та доценти, а також 147 докторів наук .
Навчання для українців
Громадяни України, на яких поширюється тимчасовий захист, не сплачують за навчання на денній формі навчання польською мовою за період, протягом якого на них поширюється дія цього захисту. Тобто якщо дитина заїхала до Польщі після 24.02.2022 і має підтвердження цього, то навчання на час воєнних дій в Україні буде безкоштовним.
Безкоштовне навчання
Право на безкоштовне навчання мають іноземці, які:
  • українці, які приїхали після 24 лютого 2022 року і мають PESEL зі статусом UKR або мають підтвердження статусу біженця, виданого Відділом Справ Іноземців;
  • мають громадянство однієї з країн ЄС;
  • мають карту сталого побиту або резидента ЄС і мають підтвердження (наприклад, Карту Побиту);
  • мають Карту Побиту або рішення про її видачу;
  • мають сертифікат про знання польської мови на рівні С1, виданий Комісією до справ Засвідчення Знання Польської Мови як Іноземної;
  • чоловік або жінка особи з польським громадянством.
Відділи

Живопису

Кафедра живопису

Кафедра малювання

Кафедра додаткових спеціалізацій

Кафедра сценографії


7745 - 10352 €/рік

Скульптури

Кафедра скульптури (I, II)

Кафедра малювання

Кафедра архітектурно-скульптурного дизайну


9345 €/рік

Дизайну інтер'єрів

Дизайн інтер'єру

7440 €/рік

Інтермедіальний

Інтермедіа

8970 €/рік
Промислового дизайну

Відділ візуального спілкування

Кафедра дизайну продуктів


8864 €/рік

Графіки

Відділ графіки

Кафедра графічного дизайну

Кафедра малювання та живопис


10352 €/рік

Збереження мистецтва

Збереження і реставрація витворів мистецтва

10352 €/рік
Міждисциплінарний відділ історії мистецтв

Історія мистецтва

7725 €/рік
Більше про оплати в Академії Образотворчих Мистецтв: Оплати ASP
Мрієте навчатися за кордоном? Залишіть заявку, і ми проконсультуємо вас з приводу усіх нюансів вступу до Польщі.
Відгуки наших клієнтів
Марія
м. Київ
Вступали з Denpolstudy у 2019 році. Донька дуже задоволена, завжди хотіла бути журналістом. Зараз закінчує навчання у Краківській Академії Моджевського і під час всього навчання не було ніяких проблем. Для нас плюсом було те, що ми не мали морочитись з усією паперовою волокитою, все зробили за нас. Вступили дуже швидко і без жодних проблем. Рекомендую!
Валентина
м. Херсон
Давно работаю в Польше и наконец-то смогла перевести сюда ребенка. Моему сыну 15 лет. Спасибо куратору Максиму! Помог перевести сына в лицей в Кракове, собрал все документы и помог с переездом. Очень сложно было найти фирму, которая занимается поступлением несовершеннолетних. Мы очень благодарны вам за помощь!
Оля
м. Прилуки
Доброго дня, мене звати Оля і я студентка університету ім. А. Міцкевича в Познані. Дуже хотіла вступити на кореаністику, але ніяк не могла обрати ВНЗ, Depolstudy у цьому допомогли! Так, як Познань знаходиться досить далеко від мого міста, можливості приїхати і подати документи самій в мене не було та й пандемія ускладнила життя. Фірма у всьому допомогла! Мені допомогли знайти університет, відкрили візу, офортили страхування та підібрали гуртожиток. Навчання дуже подобається, буду рекомендувати вас далі :)
Ігор
м. Одеса
Всем добрый день. Denpolstudy единственная фирма (обращался в 6 разных!), которая помогла мне в кратчайший срок оформить нужные документы на работу. Спасибо большое, всем их рекомендую как порядочных и ответсвенных людей!
Сергій
м. Васильків
Дякую велике за вакансію на Амазоні у Вроцлаві. Робота дуже подобається, житло надається. Всі документи оформили швидко і без моєї присутності. Дружина теж планує їхати на роботу в Польщу і ми знаємо до кого тепер можна звертатисяю Дякую!
Світлана
с. Щасливе
Хотим сказать большое спасибо Denpolstudy! Благодаря им наша дочь поступила и теперь с нами. Это очень ответственная фирма, которая очень помогает людям!
Наталя
м. Одеса
Рекомендую! Отличное отношение.и хорошо подобрали работу.
Приглашение пришло вовремя.

Олег
Спасибо за помощь с вакансией во Вроцлаве. координирование на высоком уровне. условия которые были обещаны-соответсвуют действительности. рекомендую.
Питання та відповіді
Made on
Tilda