Сконтактуйтесь з нами
Telegram
WhatsApp
Viber
Mail
Phone
Приймаючи Умови використання, а також отримання доступу до Сайту і використання його, Ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. Ви також можете погодитися на використання нами файлів cookie, за допомогою налаштувань, вибраних Вами в своєму веб-браузері.
OK

Центр освіти "Аванс". Технікум та ліцей у м. Кельце

Переваги центру
  • Високий рівень навчання. Широка програма, зручний вибір напрямку навчання, технічний диплом та матуральний екзамен.
  • Можливість пройти стажування та навчання за кордоном.
  • Можливість скористатися безкоштовними курсами та тренінгами, які підвищать кваліфікацію в професії.
  • Обладнані аудиторії та майстерні для навчання професії, наприклад, перукарська техніка, техніка харчування та гастрономічне обслуговування та багато інших.
  • Школа бере участь у проєктах Європейського соціального фонду, завдяки чому збагачується навчальний процес учнів.
  • Велика кількість гуртків за інтересами, які проводяться в позаурочний час – враховуються індивідуальні можливості учнів.
https://www.awans-szkoly.pl/
Вартість навчання
Навчання у технікумах Польщі БЕЗКОШТОВНЕ, за винятком приватних. Проте технікум Аванс повністю фінансується державою, тому навчання в ньому - безплатне!
Опікун
Якщо Ваша дитина ще не має 18 років, тоді їй потрібен офіційний опікун в Польщі. Опікун відповідає за всі справи, пов'язані з дитиною (хвороба, пропуски та будь-які питання у справах навчання).

Опікун - це людина, яка проживає в безпосередній близькості до місця проживання вашої дитини, що має юридичне право представляти інтереси вашої дитини на території Польщі. Він підтримує тристоронній контакт між Вами, Вашою дитиною і державними установами.

Опікун - це не тільки формальний виконавець, а також Ваша довірена особа, і перш за все людина, яка підтримує постійний контакт з дитиною, допомагає їй в складних ситуаціях і адаптації, підтримує, контролює, спільно з дитиною вирішує її проблеми, пов'язані з навчанням, проживанням.

Фірма Denpolstudy надає опікуна в м. Краків та Кельце. Вартість опікуна - 600€/рік.
Що після технікуму?
Випускники Технікумів можуть продовжити свою освіту в усіх типах Університетів: від політехнічних до академій образотворчого мистецтва в Польщі або в Європі.
Гуртожитки
Гуртожитки при технікумах в Польщі називають інтернатами або бурсами (просимо не плутати зі сленговим словом в Україні, яке відповідає за зовсім інше).

Кімнати для неповнолітніх – 2-х та 3-місні кімнати з доступом до Інтернету. Мешканці Бурси користуються тихою залою для навчання, добре обладнаною кухнею, пральнею та сушильною кімнатою. Вони також можуть скористатися зручною бібліотекою (поруч з гуртожитками є публічна бібліотека, якою вони можуть скористатися в будь-який час). У місті Кельце працює медична клініка, послугами якої можуть користуватися застраховані вихованці гуртожитку.

Кімната на 3 особи коштує 330 - 357 зл/місяць, в залежності від гуртожитку.
Кімната для 2 осіб - 497 зл/місяць.

Харчування 20 злотих на день. На першому році - обов’язкове, на другому і подальших - за бажанням.
Спеціальності (ліцей)
Навчання 3-4 роки
Медичний профіль
Косметичний профіль
Спеціальності (технікум) Навчання 4-5 років
Ветеринарія
Організація туризму
Модна промисловість
Реклама
Економіка
Логістика
Автомеханік
Будівництво
Ланшафтний дизайн
Інформатика
Готельний бізнес
Харчування та гастрономія
Перукарство
Мрієте навчатися за кордоном? Залишіть заявку, і ми проконсультуємо вас з приводу усіх нюансів вступу до Польщі.
Відгуки наших клієнтів
Марія
м. Київ
Вступали з Denpolstudy у 2019 році. Донька дуже задоволена, завжди хотіла бути журналістом. Зараз закінчує навчання у Краківській Академії Моджевського і під час всього навчання не було ніяких проблем. Для нас плюсом було те, що ми не мали морочитись з усією паперовою волокитою, все зробили за нас. Вступили дуже швидко і без жодних проблем. Рекомендую!
Валентина
м. Херсон
Давно работаю в Польше и наконец-то смогла перевести сюда ребенка. Моему сыну 15 лет. Спасибо куратору Максиму! Помог перевести сына в лицей в Кракове, собрал все документы и помог с переездом. Очень сложно было найти фирму, которая занимается поступлением несовершеннолетних. Мы очень благодарны вам за помощь!
Оля
м. Прилуки
Доброго дня, мене звати Оля і я студентка університету ім. А. Міцкевича в Познані. Дуже хотіла вступити на кореаністику, але ніяк не могла обрати ВНЗ, Depolstudy у цьому допомогли! Так, як Познань знаходиться досить далеко від мого міста, можливості приїхати і подати документи самій в мене не було та й пандемія ускладнила життя. Фірма у всьому допомогла! Мені допомогли знайти університет, відкрили візу, офортили страхування та підібрали гуртожиток. Навчання дуже подобається, буду рекомендувати вас далі :)
Ігор
м. Одеса
Всем добрый день. Denpolstudy единственная фирма (обращался в 6 разных!), которая помогла мне в кратчайший срок оформить нужные документы на работу. Спасибо большое, всем их рекомендую как порядочных и ответсвенных людей!
Сергій
м. Васильків
Дякую велике за вакансію на Амазоні у Вроцлаві. Робота дуже подобається, житло надається. Всі документи оформили швидко і без моєї присутності. Дружина теж планує їхати на роботу в Польщу і ми знаємо до кого тепер можна звертатисяю Дякую!
Світлана
с. Щасливе
Хотим сказать большое спасибо Denpolstudy! Благодаря им наша дочь поступила и теперь с нами. Это очень ответственная фирма, которая очень помогает людям!
Наталя
м. Одеса
Рекомендую! Отличное отношение.и хорошо подобрали работу.
Приглашение пришло вовремя.

Олег
Спасибо за помощь с вакансией во Вроцлаве. координирование на высоком уровне. условия которые были обещаны-соответсвуют действительности. рекомендую.
Питання та відповіді
Made on
Tilda