Сконтактуйтесь з нами
Telegram
WhatsApp
Viber
Mail
Phone
Приймаючи Умови використання, а також отримання доступу до Сайту і використання його, Ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. Ви також можете погодитися на використання нами файлів cookie, за допомогою налаштувань, вибраних Вами в своєму веб-браузері.
OK

Колегіум Да Вінчі (Collegium Da Vinci) у Познані

Collegium Da Vinci є одним з кращих приватних університетів у Великопольському воєводстві, і найкращий доказ цього - відмінні студенти і випускники, викладацький склад, ділові партнери та представники адміністрації, які завжди відкриті для молодих поколінь.

Факультети і спеціальності у вузі цікаві і інноваційні, створені на основі співпраці з роботодавцями та тенденції в світовій економіці. Завдяки затребуваності нових напрямків на ринку праці, випускники нашого університету легко знаходять роботу, відповідну їх інтересам та освіти.

https://cdv.pl/

Переваги навчання в Collegium Da Vinci

  • Інноваційні програми та методи навчання;
  • Міжнародна співпраця з різними компаніями, ВНЗ та державними закладами;
  • Розвинута інфраструктура ВНЗ – площа Сollegium Da VINCI 18 кв.км, сучасні аудиторії, лабораторія Xbox, бібліотеки, тренажерні зали, корти для гри у сквош.
  • Залучені викладачі та коучі, практичні заняття, тренінги та семінари.
Бібліотека

Бібліотека CDV - це сучасне, зручне для читача місце. Колекції наукових видань знаходяться у вільному доступі. Забезпечує доступ до наукових джерел з дисциплін, представлених в університеті в області соціальних наук (психологія, педагогіка, політичні науки, право), технічних наук (ІТ) і мистецтва. Також надається доступ до електронних ресурсів, таких як: Ibuk, Ebrary, Lex і бази даних, доступні як частина Віртуальної наукової бібліотеки (Ebsco, Elsevier et al.). Читачі можуть використовувати комп'ютери підключені до принтера і сканера, доступні в університеті.

Інфраструктура та дозвілля

Університет складається з одного великого корпусу, який локалізований у центрі міста. На території є гімнастичний майданчик, тренажерний зал, бібліотека та кафетерій. Аудиторії оснащені сучасними проекторами та комп’ютерами.

Колегіум Да Вінчі в Познані не забезпечує студентів власними гуртожитками, проте команда StudyHelp турбується про своїх клієнтів та допомагає у пошуках житла за вигідною вартістю. Цінник коливається в межах від 500 до 900 злотих за місяць.

Для урізноманітнення дозвілля адміністрація організовує наукові конференції, концерти, клуби за інтересами та курс із вивчення польської мови, у який входять екскурсії по місту.
Факультети

Бізнес менеджер

Менеджер операційних процесів
Брендінг фірми
Офіс-менеджер в сучасній організації

1239 €/рік

Креативний менеджмент (англійською)

Креативний маркетинг
Управління інноваційними проектами

2880 €/рік

Наука про дані

Бізнес-аналітик

1690 €/рік

Розробка ігор

Розробка ігор
Програмування ігор
Ігрова графіка

1807 €/рік

Графіка
Анімація та інтерактивна графіка
Видавнича та рекламна графіка

2297 €/рік

Інформаційні технології (англійською)

Веб- та мобільні додатки
Хмарний розробник
Комп'ютерні мережі

3240 €/рік

Інформатика (польською)

Веб- та мобільні додатки
Хмарний розробник
Комп'ютерні мережі

1910 €/рік

Управління ІТ-проектами

Менеджер ІТ-проектів
Менеджер програмного проекту

1677 €/рік

Креативна відеопродукція
Креативний продюсер

1974 €/рік

Медіаобробка

Менеджер соціальних мереж
Інфлюенсер у соціальних мережах

1987 €/рік

Креативний менеджмент (польською)

Креативний маркетинг
Управління інноваційними проектами

1936 €/рік

Інтернет-маркетинг (магістратура)
Менеджер з електронної комерції

1944 €/рік

Креативний менеджмент (магістратура)

Управління проектуванням

UX дизайн


1755 €/рік

Детальніше про оплати на сайті: Спеціальності та оплати
Мрієте навчатися за кордоном? Залишіть заявку, і ми проконсультуємо вас з приводу усіх нюансів вступу до Польщі.
Відгуки наших клієнтів
Марія
м. Київ
Вступали з Denpolstudy у 2019 році. Донька дуже задоволена, завжди хотіла бути журналістом. Зараз закінчує навчання у Краківській Академії Моджевського і під час всього навчання не було ніяких проблем. Для нас плюсом було те, що ми не мали морочитись з усією паперовою волокитою, все зробили за нас. Вступили дуже швидко і без жодних проблем. Рекомендую!
Валентина
м. Херсон
Давно работаю в Польше и наконец-то смогла перевести сюда ребенка. Моему сыну 15 лет. Спасибо куратору Максиму! Помог перевести сына в лицей в Кракове, собрал все документы и помог с переездом. Очень сложно было найти фирму, которая занимается поступлением несовершеннолетних. Мы очень благодарны вам за помощь!
Оля
м. Прилуки
Доброго дня, мене звати Оля і я студентка університету ім. А. Міцкевича в Познані. Дуже хотіла вступити на кореаністику, але ніяк не могла обрати ВНЗ, Depolstudy у цьому допомогли! Так, як Познань знаходиться досить далеко від мого міста, можливості приїхати і подати документи самій в мене не було та й пандемія ускладнила життя. Фірма у всьому допомогла! Мені допомогли знайти університет, відкрили візу, офортили страхування та підібрали гуртожиток. Навчання дуже подобається, буду рекомендувати вас далі :)
Ігор
м. Одеса
Всем добрый день. Denpolstudy единственная фирма (обращался в 6 разных!), которая помогла мне в кратчайший срок оформить нужные документы на работу. Спасибо большое, всем их рекомендую как порядочных и ответсвенных людей!
Сергій
м. Васильків
Дякую велике за вакансію на Амазоні у Вроцлаві. Робота дуже подобається, житло надається. Всі документи оформили швидко і без моєї присутності. Дружина теж планує їхати на роботу в Польщу і ми знаємо до кого тепер можна звертатисяю Дякую!
Світлана
с. Щасливе
Хотим сказать большое спасибо Denpolstudy! Благодаря им наша дочь поступила и теперь с нами. Это очень ответственная фирма, которая очень помогает людям!
Наталя
м. Одеса
Рекомендую! Отличное отношение.и хорошо подобрали работу.
Приглашение пришло вовремя.

Олег
Спасибо за помощь с вакансией во Вроцлаве. координирование на высоком уровне. условия которые были обещаны-соответсвуют действительности. рекомендую.
Питання та відповіді
Made on
Tilda