Сконтактуйтесь з нами
Telegram
WhatsApp
Viber
Mail
Phone
Приймаючи Умови використання, а також отримання доступу до Сайту і використання його, Ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. Ви також можете погодитися на використання нами файлів cookie, за допомогою налаштувань, вибраних Вами в своєму веб-браузері.
OK

Університет інформаційних технологій та менеджменту в Жешуві

Університет Інформаційних Технологій та Менеджменту в Жешові - приватний вищий навчальний заклад з понад 24 річними освітнім досвідом та традиціями.

Забудови Університету створюють замкнутий контур із внутрішнім двором. Це улюблене місце зустрічей студентів, особливо в літній період. Воно служить також для культурних цілей (тут проводяться масові заходи на відкритому повітрі).

Перш за все, саме тут студенти з України отримують диплом, який визнається в усьому Європейському Союзі. По-друге - привабливі напрямки та спеціальності. А також найвища якість освітнього продукту.

https://ua.uitm.edu.eu/

Стипендії для іноземних студентів

 • Стипендія від початку навчання - знижка 100% і 50% на оплату за навчання при успішному проходженні кваліфікаційного тесту. Для допуску до проходження тесту абітурієнт мусить мати високі оцінки з профільних вступних предметів. Дана стипендія надається тільки на перший семестр навчання.
 • Стипендія ректора - надається студентам, які успішно закрити сесію першого семестру бакалавріату або магістратури, мають високий середній бал та беруть активну участь в студентському житті університету. Стипендія призначається для 10% найкращих студентів кожної спеціальності (напряму) терміном один семестр, на основі поданих студентом документів.
 • Знижка для членів родини студента - кожен студент може отримати знижку 10% на оплату за навчання у випадку, якщо член родини студента також навчається в УІТМ.
 • Програма "School of Leaders" - надається найкращим студентам, терміном на один семестр, при умові: вчасно складеної сесії, високого середнього балу та прийняття активної участі в житті університету.

Міжнародня співпраця

 • З часу створення УІТМ інтенсивно розвиває мережу міжнародних партнерів. Співпраця з освітніми центрами з усього світу включає, програми обміну студентами та викладачами, спільні дослідження, обмін досвідом, організація спільних студентів і аспірантів (MBA), організація конференцій, навчальні програми в іноземній мові з партнерськими компаніями, літніх шкіл та семінарів.
 • На сьогодні в університеті навчається понад 2000 студентів з 35 країн світу, що позитивно впливає на вміння працювати у багатонаціональному і багатокультурному середовищі.
 • Кожен студент має можливість навчатись, або проходити практику (від одного семестру до 1 року) за кордоном згідно програми обмінів та студентської мобільності Erasmus+. Під час участі в програмі студенти додатково отримую кошти в розмірі від 400 - 600 EUR (залежить від країни), для покриття витрат проживання.
 • Також, студентам доступні програми подвійного диплому з університетами Великобританії, Німеччини та Данії.
Рейтинги
 • 7 - 15 місце, серед приватних навчальних закладів, Польщі згідно рейтингам «Perspektywа» “Wprost”, протягом останніх років.
 • 4 місце в міжнародному рейтингу U-Multirank, як найкращий польський університет;
 • 5 місце в загально-польському рейтингу навчальних закладів Польщі «Perspektywа» в категорії "Міжнародність".
 • Університет отримав сертифікат “Uczelnia Liderów” (Університет Лідерів).
 • УІТМ є одним із лідерів у використанні інформаційних технологій серед університетів Польщі та одним із перших, хто запровадив інтегровану систему управління університетом (віртуальний деканат; віртуальна бухгалтерія; онлайн консультації та навчання; електронний студентський квиток та залікова книга, безкоштовне програмне забезпечення для студентів, та інше).

Сімейна пільга

Кожен студент може отримати знижку в навчанні, якщо член його сім’ї також навчається в УІТМ. детальну інформацію можна дізнатись в деканаті.

Не зважаючи на факультет і форму навчання, кожен хто:
оплатить одразу семестр навчання до 10 жовтня перший семестр та до 10 березня другий семестр – отримує знижку 50 PLN.
оплатить одразу рік навчання в терміні до 10 жовтня – отримує знижку 100 PLN.
Вартість проживання у Жешуві
 • Вартість оренди гуртожитку – 450 PLN/місяць
 • Вартість оренди місця в кімнаті або кімнати в приватному секторі від 450 PLN/місяць
 • Одноразовий проїзд за студентським квитком – 80 PLN
 • Харчування (за умови готування в домашніх умовах) від 400 PLN/місяць
 • Страхування – 55.80 PLN/місяць
Факультети (бакалавр)
Філологія
Англійська філологія
Англійська філологія - переклад з китайською мовою

Англійська філологія – Бізнес-комунікація з китайською мовою (англ.)


1200 - 1350 €/рік
Управління
Логістика
Логістика (англ.)
Менеджмент
Психологія в менеджменті
Фінанси та бухгалтерський облік в менеджменті
Е-бізнес та цифровий маркетинг (англ.)
Авіаційний менеджмент (англ.)
Міжнародний менеджмент в бізнесі (англ.)

1300 - 2300 €/рік
Медицина
Косметологія
Дієтологія
Сестринська справа
Сестринська справа (англ.)
Фізіотерапія - п'ятирічне магістерське навчання

1300 - 4500 €/рік
Інформатика
Інформатика
Інформатика - програмування
Комп'ютерна графіка та мультимедійна продукція
Цифрова комунікація
Комп'ютерні науки (англ.)
Розробка та дизайн комп'ютерних ігор (англ.)
Програмування (англ.)


1320 - 2700 €/рік
Факультети (магістратура)
Інформатика
Інформатика
Кібербезпека
Графічний дизайн
Наука про данні (англ.)
Кібербезпека (англ.)

1400 - 2360 €/рік
Управління
Управління збалансованим розвитком
Журналістика та соціальна комунікація
Менеджмент
Менеджмент (англ.)
Глобальний авіаційний менеджмент (англ.)

1320 - 2300 €/рік
Медицина
Косметологія

1425 €/рік
Детальніше про оплати на сайті: Оплати
Мрієте навчатися за кордоном? Залишіть заявку, і ми проконсультуємо вас з приводу усіх нюансів вступу до Польщі.
Відгуки наших клієнтів
Марія
м. Київ
Вступали з Denpolstudy у 2019 році. Донька дуже задоволена, завжди хотіла бути журналістом. Зараз закінчує навчання у Краківській Академії Моджевського і під час всього навчання не було ніяких проблем. Для нас плюсом було те, що ми не мали морочитись з усією паперовою волокитою, все зробили за нас. Вступили дуже швидко і без жодних проблем. Рекомендую!
Валентина
м. Херсон
Давно работаю в Польше и наконец-то смогла перевести сюда ребенка. Моему сыну 15 лет. Спасибо куратору Максиму! Помог перевести сына в лицей в Кракове, собрал все документы и помог с переездом. Очень сложно было найти фирму, которая занимается поступлением несовершеннолетних. Мы очень благодарны вам за помощь!
Оля
м. Прилуки
Доброго дня, мене звати Оля і я студентка університету ім. А. Міцкевича в Познані. Дуже хотіла вступити на кореаністику, але ніяк не могла обрати ВНЗ, Depolstudy у цьому допомогли! Так, як Познань знаходиться досить далеко від мого міста, можливості приїхати і подати документи самій в мене не було та й пандемія ускладнила життя. Фірма у всьому допомогла! Мені допомогли знайти університет, відкрили візу, офортили страхування та підібрали гуртожиток. Навчання дуже подобається, буду рекомендувати вас далі :)
Ігор
м. Одеса
Всем добрый день. Denpolstudy единственная фирма (обращался в 6 разных!), которая помогла мне в кратчайший срок оформить нужные документы на работу. Спасибо большое, всем их рекомендую как порядочных и ответсвенных людей!
Сергій
м. Васильків
Дякую велике за вакансію на Амазоні у Вроцлаві. Робота дуже подобається, житло надається. Всі документи оформили швидко і без моєї присутності. Дружина теж планує їхати на роботу в Польщу і ми знаємо до кого тепер можна звертатисяю Дякую!
Світлана
с. Щасливе
Хотим сказать большое спасибо Denpolstudy! Благодаря им наша дочь поступила и теперь с нами. Это очень ответственная фирма, которая очень помогает людям!
Наталя
м. Одеса
Рекомендую! Отличное отношение.и хорошо подобрали работу.
Приглашение пришло вовремя.

Олег
Спасибо за помощь с вакансией во Вроцлаве. координирование на высоком уровне. условия которые были обещаны-соответсвуют действительности. рекомендую.
Питання та відповіді
Made on
Tilda