Сконтактуйтесь з нами
Telegram
WhatsApp
Viber
Mail
Phone
Приймаючи Умови використання, а також отримання доступу до Сайту і використання його, Ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. Ви також можете погодитися на використання нами файлів cookie, за допомогою налаштувань, вибраних Вами в своєму веб-браузері.
OK

Академія ім. Леона Козмінського

Згідно з оцінкою газети «Financial Times», Університет Козьмінського – це найкраща школа бізнесу в Центральній і Східній Європі, яка отримала акредитацію EQUIS (Європейська система поліпшення якості) У рейтингу Global Masters в області менеджменту Університет зайняв 36 місце в світі. Рейтинг також охоплював кілька підрейтингів, де були перераховані 10 найкращих у світі бізнес-шкіл.


Академія Леона Козьмінського в Варшаві зайняла 1-е МІСЦЕ в Рейтингу Perspektywy.pl как кращий приватний ВНЗ в Польщі за 2019 рік

Університету Козьмінського присвоєно 4-е місце в області підприємництва, 8-е місце в області маркетингу і 9-е в області економіки.


https://www.kozminski.edu.pl/pl
Престиж
Університет співпрацює з важливими представниками польського та міжнародного бізнесу, з правосуддям, з органами державної влади та місцевого самоврядування і адміністрації. Регулярно університет відвідують вищі посадові особи держави, посли, високопоставлені представники міжнародних організацій. Таким чином, роботодавці цінують випускників університету Козьмінського.
Міжнародний обмін студентами
Крім поляків в університеті навчаються сотні іноземних студентів. І у всіх є можливість навчання в кращих університетах-партнерах, розкиданих по всьому континентам. Нині у ВНЗ навчаються близько 300 студентів англійською мовою. Країни, з яких приїжджають студенти: Англія, Ангола, Білорусь, Китай, Чеська Республіка, Фінляндія, Франція, Голландія, Індія, Індонезія, Ірландія, Мексика, Німеччина, Нігерія, Росія, Швеція, США, Угорщина, В’єтнаму, України.
Акредитація
Академія Козьмінського має три найважливіші міжнародні акредитації: європейську EQUIS, американську – AACSB та найкращу серед МВА програм світу – AMBA. Такі акредитації мають лише 5% бізнес-університетів у світі, в тому числі Єльський та Гарвардський.
Факультети

Управління

Маркетинг

Підприємство

Управління підприємством

Рівномірний розвиток організацій


1405 - 1720 €/рік

Управління і соціологія в бізнесі і медіа

Управління і соціологія в бізнесі і медіа


1405 - 1720 €/рік

Управління і психологія бізнесу

Управління і психологія бізнесу


1405 - 1720 €/рік

Фінанси і бухгалтерія

Бухгалтерія, фінанси і податкова справа

Фінанси і банківська справа

Фінансовий консалтинг (доступний тільки, якщо навчатися на двох факультетах: право і фінанси)


1405 - 1720 €/рік

Економіка

Закордрнні ринки

Економіка кліматичних змін


1405 - 1720 €/рік

Право в бізнес управлінні

Право в бізнес управлінні

1170 - 1450 €/рік

Право і фінанси

Право і фінанси


2864 - 3060 €/рік

Bachelor in Management - англійською

Маркетинг

Міжнародний менеджмент

Підприємництво

Цифрове суспільство та нові медіа

Управління HoReCa (готель, ресторан, кейтеринг)


2864 - 3006 €/рік

Bachelor in Management and Artificial Intelligence - англійською

Bachelor in Management and Artificial Intelligence


2864 - 3006 €/рік

Financial Management - англійською

Financial Management


2864 - 3006 €/рік

Мрієте навчатися за кордоном? Залишіть заявку, і ми проконсультуємо вас з приводу усіх нюансів вступу до Польщі.
Відгуки наших клієнтів
Марія
м. Київ
Вступали з Denpolstudy у 2019 році. Донька дуже задоволена, завжди хотіла бути журналістом. Зараз закінчує навчання у Краківській Академії Моджевського і під час всього навчання не було ніяких проблем. Для нас плюсом було те, що ми не мали морочитись з усією паперовою волокитою, все зробили за нас. Вступили дуже швидко і без жодних проблем. Рекомендую!
Валентина
м. Херсон
Давно работаю в Польше и наконец-то смогла перевести сюда ребенка. Моему сыну 15 лет. Спасибо куратору Максиму! Помог перевести сына в лицей в Кракове, собрал все документы и помог с переездом. Очень сложно было найти фирму, которая занимается поступлением несовершеннолетних. Мы очень благодарны вам за помощь!
Оля
м. Прилуки
Доброго дня, мене звати Оля і я студентка університету ім. А. Міцкевича в Познані. Дуже хотіла вступити на кореаністику, але ніяк не могла обрати ВНЗ, Depolstudy у цьому допомогли! Так, як Познань знаходиться досить далеко від мого міста, можливості приїхати і подати документи самій в мене не було та й пандемія ускладнила життя. Фірма у всьому допомогла! Мені допомогли знайти університет, відкрили візу, офортили страхування та підібрали гуртожиток. Навчання дуже подобається, буду рекомендувати вас далі :)
Ігор
м. Одеса
Всем добрый день. Denpolstudy единственная фирма (обращался в 6 разных!), которая помогла мне в кратчайший срок оформить нужные документы на работу. Спасибо большое, всем их рекомендую как порядочных и ответсвенных людей!
Сергій
м. Васильків
Дякую велике за вакансію на Амазоні у Вроцлаві. Робота дуже подобається, житло надається. Всі документи оформили швидко і без моєї присутності. Дружина теж планує їхати на роботу в Польщу і ми знаємо до кого тепер можна звертатисяю Дякую!
Світлана
с. Щасливе
Хотим сказать большое спасибо Denpolstudy! Благодаря им наша дочь поступила и теперь с нами. Это очень ответственная фирма, которая очень помогает людям!
Наталя
м. Одеса
Рекомендую! Отличное отношение.и хорошо подобрали работу.
Приглашение пришло вовремя.

Олег
Спасибо за помощь с вакансией во Вроцлаве. координирование на высоком уровне. условия которые были обещаны-соответсвуют действительности. рекомендую.
Питання та відповіді
Made on
Tilda