Сконтактуйтесь з нами
Telegram
WhatsApp
Viber
Mail
Phone
Приймаючи Умови використання, а також отримання доступу до Сайту і використання його, Ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. Ви також можете погодитися на використання нами файлів cookie, за допомогою налаштувань, вибраних Вами в своєму веб-браузері.
OK

Краківська Державна Політехніка

Краківський політехнічний університет ім. Тадеуша Костюшка - один з найкращих технічних державних університетів у світовому рейтингу вищих навчальних закладів Webometrics Ranking of World.

Мова навчання - польська та англійська. Факультети «Архітектури», «Сухопутної інженерії» і «Механіки» вважаються найкращими в Польщі.

https://www.pk.edu.pl/
Акредитація
Диплом факультету архітектури Університету визнається не тільки в країнах Європейського Союзу, але й в США та Великій Британії, тому що Краківський Політехнічний Університет єдиний з польських ВНЗ, акредитований RIBA — Королівським інститутом британських архітекторів (RoyalInstituteof BritishArchitects). При бажанні, студенти Краківської політехніки можуть отримати педагогічну кваліфікацію, що дає право та можливість викладати в державних ВНЗ.
Міжнародний обмін студентами
Краківською Політехнікою підписано понад 100 двосторонніх договорів з провідними країнами світу ЄС, США, Канада, Австралії, Тайвань, Японії, Китаю, куди студенти можуть поїхати на навчання на один чи два семестри.
Передові технології для студентів
Чудово облаштовані наукові лабораторії, мультимедійні навчальні аудиторії, сучасні тренажерні зали, басейн, близько 60 наукових гуртків різних напрямків, можливість участі в польських та міжнародних профільних конференціях, нові методи та форми навчання та гордість Краківської Політехніки – розкішна наукова бібліотека з доступом до різних освітніх електронних ресурсів – сукупність всіх цих елементів зробить час навчання в престижному державному Університеті не тільки корисним, але й захоплюючим.
Безкоштовне навчання
Право на безкоштовне навчання мають іноземці, які:
  • українці, які приїхали після 24 лютого 2022 року і мають PESEL зі статусом UKR або мають підтвердження статусу біженця, виданого Відділом Справ Іноземців;
  • мають громадянство однієї з країн ЄС;
  • мають карту сталого побиту або резидента ЄС і мають підтвердження (наприклад, Карту Побиту);
  • мають Карту Побиту або рішення про її видачу;
  • мають сертифікат про знання польської мови на рівні С1, виданий Комісією до справ Засвідчення Знання Польської Мови як Іноземної;
  • чоловік або жінка особи з польським громадянством.
Факультети

Архітектура

Архітектура
Ландшафтний дизайн

450 - 890 €/рік

Будівництво

Будівництво

Економіка будівництва

Транспорт


1150 €/рік

Фізика, математика, інформатика

Технічна фізика

Інформатика

Математика

Нанотехнології тананоматеріали


890 €/рік

Електрична та комп’ютерна інженерія

Електротехніка

Енергетика

Інформатика


890 €/рік

Механіка

Автоматика та робо техніка

Енергетика

Прикладна інформатика

Інженерна безпека

Біомедична інженерія

Інженерія продукції

Промисловий дизайн та інженерія

Механіка та будова машин

Транспорт


890 €/рік

Інженерія навколишнього середовища

Будівництво (водне і геотехніка)

Економіка будівництва

Інженерія навколишнього середовища

Охорона навколишнього середовища


890 €/рік

Інженерія та хімічні технології

Біотехнологія

Хімія будівництва

Хімічна інженерія

Нанотехнології та наноматеріали

Хімічна технологія


890 €/рік

Мрієте навчатися за кордоном? Залишіть заявку, і ми проконсультуємо вас з приводу усіх нюансів вступу до Польщі.
Відгуки наших клієнтів
Марія
м. Київ
Вступали з Denpolstudy у 2019 році. Донька дуже задоволена, завжди хотіла бути журналістом. Зараз закінчує навчання у Краківській Академії Моджевського і під час всього навчання не було ніяких проблем. Для нас плюсом було те, що ми не мали морочитись з усією паперовою волокитою, все зробили за нас. Вступили дуже швидко і без жодних проблем. Рекомендую!
Валентина
м. Херсон
Давно работаю в Польше и наконец-то смогла перевести сюда ребенка. Моему сыну 15 лет. Спасибо куратору Максиму! Помог перевести сына в лицей в Кракове, собрал все документы и помог с переездом. Очень сложно было найти фирму, которая занимается поступлением несовершеннолетних. Мы очень благодарны вам за помощь!
Оля
м. Прилуки
Доброго дня, мене звати Оля і я студентка університету ім. А. Міцкевича в Познані. Дуже хотіла вступити на кореаністику, але ніяк не могла обрати ВНЗ, Depolstudy у цьому допомогли! Так, як Познань знаходиться досить далеко від мого міста, можливості приїхати і подати документи самій в мене не було та й пандемія ускладнила життя. Фірма у всьому допомогла! Мені допомогли знайти університет, відкрили візу, офортили страхування та підібрали гуртожиток. Навчання дуже подобається, буду рекомендувати вас далі :)
Ігор
м. Одеса
Всем добрый день. Denpolstudy единственная фирма (обращался в 6 разных!), которая помогла мне в кратчайший срок оформить нужные документы на работу. Спасибо большое, всем их рекомендую как порядочных и ответсвенных людей!
Сергій
м. Васильків
Дякую велике за вакансію на Амазоні у Вроцлаві. Робота дуже подобається, житло надається. Всі документи оформили швидко і без моєї присутності. Дружина теж планує їхати на роботу в Польщу і ми знаємо до кого тепер можна звертатисяю Дякую!
Світлана
с. Щасливе
Хотим сказать большое спасибо Denpolstudy! Благодаря им наша дочь поступила и теперь с нами. Это очень ответственная фирма, которая очень помогает людям!
Наталя
м. Одеса
Рекомендую! Отличное отношение.и хорошо подобрали работу.
Приглашение пришло вовремя.

Олег
Спасибо за помощь с вакансией во Вроцлаве. координирование на высоком уровне. условия которые были обещаны-соответсвуют действительности. рекомендую.
Питання та відповіді
Made on
Tilda