Сконтактуйтесь з нами
Telegram
WhatsApp
Viber
Mail
Phone
Приймаючи Умови використання, а також отримання доступу до Сайту і використання його, Ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. Ви також можете погодитися на використання нами файлів cookie, за допомогою налаштувань, вибраних Вами в своєму веб-браузері.
OK

Загальноосвітній ліцей №42 ім. А. Міцкевича у Кракові

Вартість навчання
Навчання у ліцеях Польщі БЕЗКОШТОВНЕ, за винятком приватних шкіл. Якщо Ваша дитина ще не має 16 років, тоді їй потрібен офіційний опікун в Польщі. Опікун відповідає за всі справи, пов'язані з дитиною (хвороба, пропуски та будь-які питання у справах навчання). Фірма Denpolstudy надає опікуна тільки в м. Краків. Вартість опікуна - 50€/місяць.
Вивчення мов
Додатково можна вивчати китайську, німецьку, французьку та іспанську мови
Спортивні секції
При ліцеї доступні спортивні секції для охочих, а саме: легка атлетика, волейбол, баскетбол, футбол на полі «орлик», гірські лижі та сноуборд, фізичний відпочинок - фітнес, настільний теніс, організовуємо гірськолижні та легкоатлетичні табори
Міжнародний обмін
У ліцеї проводять міжнародний обмін учнями з Німеччиною та мовні курси в Іспанії. Також є програма Erasmus+ для співпраці та обміну між школами Європи, в яких учні та викладачі беруть участь безкоштовно (країни-партнери: Португалія, Іспанія, Греція).
Гуртожитки
Гуртожитки при ліцеях в Польщі називають бурсами (просимо не плутати зі сленговим словом в Україні, яке відповідає за зовсім інше). Середня вартість гуртожитку - 50€/місяць, ціна залежить від міста проживання, кількості людей в кімнаті та умов проживання.
Вартість проживання в Польщі
Як ми вже писали - навчання в ліцеях безкоштовне.
Харчування 100-150€/місяць.
Гуртожиток 50€/місяць.
Відпочинок та розваги 30-100€/місяць.

Потрібно пам'ятати, що кожна людина звикла жити за своїм ритмом життя, тому квоти подані приблизні, розраховані за середніми витратами.
Відділи

Економічний

математика

географія

наука про суспільство

логіка

статистика

Математично-інформаційний

логіка

інформатика

математика

англійська мова

статистика

Математично-фізичний

фізика,

математика

англійська мова

Загальний

польська мова

біологія

математика

медіальна освіта

Мрієте навчатися за кордоном? Залишіть заявку, і ми проконсультуємо вас з приводу усіх нюансів вступу до Польщі.
Відгуки наших клієнтів
Марія
м. Київ
Вступали з Denpolstudy у 2019 році. Донька дуже задоволена, завжди хотіла бути журналістом. Зараз закінчує навчання у Краківській Академії Моджевського і під час всього навчання не було ніяких проблем. Для нас плюсом було те, що ми не мали морочитись з усією паперовою волокитою, все зробили за нас. Вступили дуже швидко і без жодних проблем. Рекомендую!
Валентина
м. Херсон
Давно работаю в Польше и наконец-то смогла перевести сюда ребенка. Моему сыну 15 лет. Спасибо куратору Максиму! Помог перевести сына в лицей в Кракове, собрал все документы и помог с переездом. Очень сложно было найти фирму, которая занимается поступлением несовершеннолетних. Мы очень благодарны вам за помощь!
Оля
м. Прилуки
Доброго дня, мене звати Оля і я студентка університету ім. А. Міцкевича в Познані. Дуже хотіла вступити на кореаністику, але ніяк не могла обрати ВНЗ, Depolstudy у цьому допомогли! Так, як Познань знаходиться досить далеко від мого міста, можливості приїхати і подати документи самій в мене не було та й пандемія ускладнила життя. Фірма у всьому допомогла! Мені допомогли знайти університет, відкрили візу, офортили страхування та підібрали гуртожиток. Навчання дуже подобається, буду рекомендувати вас далі :)
Ігор
м. Одеса
Всем добрый день. Denpolstudy единственная фирма (обращался в 6 разных!), которая помогла мне в кратчайший срок оформить нужные документы на работу. Спасибо большое, всем их рекомендую как порядочных и ответсвенных людей!
Сергій
м. Васильків
Дякую велике за вакансію на Амазоні у Вроцлаві. Робота дуже подобається, житло надається. Всі документи оформили швидко і без моєї присутності. Дружина теж планує їхати на роботу в Польщу і ми знаємо до кого тепер можна звертатисяю Дякую!
Світлана
с. Щасливе
Хотим сказать большое спасибо Denpolstudy! Благодаря им наша дочь поступила и теперь с нами. Это очень ответственная фирма, которая очень помогает людям!
Наталя
м. Одеса
Рекомендую! Отличное отношение.и хорошо подобрали работу.
Приглашение пришло вовремя.

Олег
Спасибо за помощь с вакансией во Вроцлаве. координирование на высоком уровне. условия которые были обещаны-соответсвуют действительности. рекомендую.
Питання та відповіді
Made on
Tilda