Сконтактуйтесь з нами
Telegram
WhatsApp
Viber
Mail
Phone
Приймаючи Умови використання, а також отримання доступу до Сайту і використання його, Ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. Ви також можете погодитися на використання нами файлів cookie, за допомогою налаштувань, вибраних Вами в своєму веб-браузері.
OK

Університет Логістики у Познані (Wyższa Szkoła Logistyki)

Університет Логістики у Познані (Wyższa Szkoła Logistyki) – Перший в Польщі логістичний вищий навчальний заклад створений у 2001 році. Основною метою вузу є висока якість навчання та практичний досвід. Студенти університету логістики знаходять для себе усі переваги, які несе за собою навчання за фахом, пов'язане з практичною підготовкою до роботи в усіх сферах логістики.

Варто зазначити, це єдиний ВНЗ логістичного спрямування, який увійшов до переліку 50-ти найбільш шанованих серед роботодавців університетів за версією журналу WPROST від 2015 року.

https://wsl.com.pl/
Cильні сторони Університету:
Вища Школа Логістики:
 • Перший у Польщі логістичний вищій навчальний заклад – рік створення 2001
 • Основна підтримка – науково-дослідний Інститут логістики та складування
 • Практична програма навчання
 • Широка пропозиція практик та стажувань для студентів
 • Інтенсивне партнерське співробітництво з роботодавцями
 • Інноваційні системи навчання
 • Можливість отримати професійні та мовні сертифікати
Вартість навчання
Вартість навчання залежить від мови викладання, освітнього рівня програми та форми здобуття освіти. Ціни стартують від 4600 злотих за рік при стаціонарному навчанні польською мовою. Заочна форма коштуватиме дешевше. Щодо англомовного навчання, то вартість стартує від 7500 злотих за рік.
Міжнародні програми для студентів

Завдяки партнерству з британською компанією PEARSON, яка є світовим лідером бізнес-освіти, студенти можуть пройти курс вивчення англійської, що закінчується іспитом ESOL. Останній є підтвердженням рівня знань англійської мови, що визнається у всьому світі, також при вступі в університети.


Заклад також співпрацює з компаніями DHL Express, Raben, Kuehne + Nagel, Schenker, Still, які проводять для студентів стажування та практики. ВНЗ дає можливість отримати сертифікат European Junior Logistician європейського зразка, який підтвердить вашу кваліфікацію.

Проживання та оснащення університету
Вища Школа Логістики в Познані — це комплекс будівель, які розташовані в центрі міста. Аудиторії оснащені всіма технічними компонентами для комфортного навчання, тобто проекторами, комп’ютерами, кондиціонерами та безоплатним інтернетом на території закладу.

Для студентів передбачений електронний курс та онлайн-бібліотека з підручниками й науковою літературою. На базі ВНЗ діє Бюро кар’єри, де спеціалісти допомагають студентам знайти вакансії для практики, стажування або роботи та організовують зустрічі з роботодавцями.

Власних гуртожитків університет немає.
Факультети (бакалавріат - 3 роки)
Транспорт та експедиція
 • Звільнення від частини письмового іспиту на отримання Сертифіката професійної компетенції автодорожнього перевізника зі спеціальністю вантажні та пасажирські перевезення
 • Підготовка до іспиту на Консультанта з автомобільних та залізничних перевезень небезпечних вантажів (ADR та RID)
 • Курс першої передмедичної допомоги
 • Міжнародне свідоцтво на право керування автонавантажувачем

1153 €/рік
Логістика у торгівлі та дистрибуції
В рамках спеціальності Ви підготуєтеся до отримання сертифікатів:
 • Candidate of Senior Logistician (European Logistics Association)
 • GS1 Barcode Certificate (GS1 Global Office)
 • European Computer DrivingLicenc

1153 €/рік
Виробнича логістика

Спеціальність включає організацію, планування та впровадження виробничих процесів, управління матеріальними потоками та запасами, організацію транспорту, складування, технічного обслуговування та безпеки праці.

1153 €/рік
Управління логістикою малих та середніх підприємств
 • Ви отримаєте комплексні знання та компетенції у сфері управління логістикою постачання, виробництва та дистрибуції.
 • Ознайомтеся з принципами управління запасами, ланцюгом постачання та якістю в логістиці, а також з необхідними аспектами права та економіки транспорту.
 • Підготуйтеся до виконання функцій на керівних посадах у логістичних центрах, самостійного спеціаліста з логістики у комерційних компаніях, а також до здійснення власної господарської діяльності, пов'язаної з логістичним обслуговуванням.

1153 €/рік
Факультети (Інженер - 3,5 роки)
Інжиніринг інформаційних систем та цифрових технологій у логістиці

Спеціальність включає цільові знання в галузі логістики та процесів у ланцюжках поставок, всебічні інженерні знання в галузі інформаційних систем, цифрових платформ та технологій, інтелектуальних транспортних та виробничих систем. Ви дізнаєтесь про масштаби комп'ютеризації та автоматизації на підприємствах різних галузей.

1237 €/рік
Інжиніринг логістичних процесів

Спеціальність, крім цільових знань у галузі логістики та ланцюжків поставок, включає всебічні інженерні знання у галузі проектування, моделювання та оптимізації логістичних процесів компанії (включаючи: закупівлі, постачання, виробництво, складування, розподіл, транспорт та експедирування). Ви отримаєте знання в галузі технологій та інженерії функціонування сучасних логістичних систем та рішень.

1237 €/рік
Факультети (Магістратура - 2 роки)
Логістика підприємств
Дана спеціальність підготує Вас до ефективного управління потоками сировини, матеріалів та продукції як у межах підприємства, так і між господарськими одиницями в рамках ланцюга постачання – починаючи від джерел постачання та закінчуючи обслуговування кінцевого споживача. Ефективність такого управління залежить від знань у сфері управління інформаційними потоками та знання потреб ринку.
Ви отримаєте знання та практичні навички управління процесами складування, перевезення та обслуговування запасів таким чином, щоб забезпечити високу якість обслуговування клієнтів при реалізації їх замовлень.

1132 €/рік
Детальніше про оплати на сайті: Оплати
Мрієте навчатися за кордоном? Залишіть заявку, і ми проконсультуємо вас з приводу усіх нюансів вступу до Польщі.
Відгуки наших клієнтів
Марія
м. Київ
Вступали з Denpolstudy у 2019 році. Донька дуже задоволена, завжди хотіла бути журналістом. Зараз закінчує навчання у Краківській Академії Моджевського і під час всього навчання не було ніяких проблем. Для нас плюсом було те, що ми не мали морочитись з усією паперовою волокитою, все зробили за нас. Вступили дуже швидко і без жодних проблем. Рекомендую!
Валентина
м. Херсон
Давно работаю в Польше и наконец-то смогла перевести сюда ребенка. Моему сыну 15 лет. Спасибо куратору Максиму! Помог перевести сына в лицей в Кракове, собрал все документы и помог с переездом. Очень сложно было найти фирму, которая занимается поступлением несовершеннолетних. Мы очень благодарны вам за помощь!
Оля
м. Прилуки
Доброго дня, мене звати Оля і я студентка університету ім. А. Міцкевича в Познані. Дуже хотіла вступити на кореаністику, але ніяк не могла обрати ВНЗ, Depolstudy у цьому допомогли! Так, як Познань знаходиться досить далеко від мого міста, можливості приїхати і подати документи самій в мене не було та й пандемія ускладнила життя. Фірма у всьому допомогла! Мені допомогли знайти університет, відкрили візу, офортили страхування та підібрали гуртожиток. Навчання дуже подобається, буду рекомендувати вас далі :)
Ігор
м. Одеса
Всем добрый день. Denpolstudy единственная фирма (обращался в 6 разных!), которая помогла мне в кратчайший срок оформить нужные документы на работу. Спасибо большое, всем их рекомендую как порядочных и ответсвенных людей!
Сергій
м. Васильків
Дякую велике за вакансію на Амазоні у Вроцлаві. Робота дуже подобається, житло надається. Всі документи оформили швидко і без моєї присутності. Дружина теж планує їхати на роботу в Польщу і ми знаємо до кого тепер можна звертатисяю Дякую!
Світлана
с. Щасливе
Хотим сказать большое спасибо Denpolstudy! Благодаря им наша дочь поступила и теперь с нами. Это очень ответственная фирма, которая очень помогает людям!
Наталя
м. Одеса
Рекомендую! Отличное отношение.и хорошо подобрали работу.
Приглашение пришло вовремя.

Олег
Спасибо за помощь с вакансией во Вроцлаве. координирование на высоком уровне. условия которые были обещаны-соответсвуют действительности. рекомендую.
Питання та відповіді
Made on
Tilda