Сконтактуйтесь з нами
Telegram
WhatsApp
Viber
Mail
Phone
Приймаючи Умови використання, а також отримання доступу до Сайту і використання його, Ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. Ви також можете погодитися на використання нами файлів cookie, за допомогою налаштувань, вибраних Вами в своєму веб-браузері.
OK

Польсько-японська Академія Інформаційних Технологій

Польсько-Японська Академія інформаційних технологій – один з кращих ІТ університетів в Польщі, що отримав широке визнання з боку роботодавців, студентів та засобів масової інформації.

PJATK постійно підвищує якість навчання і адаптує програми до вимог сучасного ринку праці. Заняття мають прикладний характер, а дипломні роботи створюються у вигляді проектів: мобільних додатків, алгоритмів, веб-сайтів, анімацій, ігор, відеомеппінгів і фотосесій.Краківський політехнічний університет ім. Тадеуша Костюшка - один з найкращих технічних державних університетів у світовому рейтингу вищих навчальних закладів Webometrics Ranking of World.

https://www.pja.edu.pl/

Переваги навчання в PJA

У PJATK викладають відомі фахівці з Польщі та інших країн. ВУЗ підтримує студентів в їх наукових дослідженнях і професійних інтересах. Для цього були створені наукові гуртки, спортивні секції, а також команда з кіберспорту. В Академії є Бюро Кар’єр, яке супроводжує студентів на всіх етапах пошуку роботи, а також організовує ярмарки вакансій, де можна знайти практику і стажування в найкращих фірмах.

Учні всіх факультетів користуються сучасними лабораторіями IT і графічного дизайну, студією звукозапису, фотостудією, бібліотекою, читальним залом, лабораторією 3D друку, науково-дослідним центром.

Міжнародна співпраця
Співпраця з партнерами PJATK – Microsoft, Autodesk, SAS, JetBrains, Vmware, дає студентам можливість безкоштовно використовувати програмне забезпечення. А застосування новітнього обладнання: Google Glass, Hololens, Oculus Rift, Kinect, Caren Extended дозволяє досягати високих результатів у створенні проектів і конкурсних робіт.
Вивчення іноземних мов
Для нових студентів перед початком навчального року проходить курс польської та англійської мов. Також є факультативне вивчення польської та японської мов.
Факультети (бакалавр)
Факультет мистецтва та нових медіа
Дизайн інтер'єру
Графіка
Графіка (англ.)

2850 - 3815 €/рік

Факультет інформатики

Інформатика
Інформатика (англ.)

3330 - 3815 €/рік

Факультет японської культури

Культурознавство

1695 €/рік

Факультет управління інформацією

Управління інформацією
Управління інформацією (англ.)

3330 - 3815 €/рік
Факультети (магістр)
Факультет мистецтва та нових медіа
Графіка
Графіка (англ.)

1886 €/рік

Факультет інформатики

Інформатика
Інформатика (англ.)
Суспільна інформатика

1152 - 2012 €/рік
Факультет управління інформацією
Управління інформацією

1886 €/рік
Мрієте навчатися за кордоном? Залишіть заявку, і ми проконсультуємо вас з приводу усіх нюансів вступу до Польщі.
Відгуки наших клієнтів
Марія
м. Київ
Вступали з Denpolstudy у 2019 році. Донька дуже задоволена, завжди хотіла бути журналістом. Зараз закінчує навчання у Краківській Академії Моджевського і під час всього навчання не було ніяких проблем. Для нас плюсом було те, що ми не мали морочитись з усією паперовою волокитою, все зробили за нас. Вступили дуже швидко і без жодних проблем. Рекомендую!
Валентина
м. Херсон
Давно работаю в Польше и наконец-то смогла перевести сюда ребенка. Моему сыну 15 лет. Спасибо куратору Максиму! Помог перевести сына в лицей в Кракове, собрал все документы и помог с переездом. Очень сложно было найти фирму, которая занимается поступлением несовершеннолетних. Мы очень благодарны вам за помощь!
Оля
м. Прилуки
Доброго дня, мене звати Оля і я студентка університету ім. А. Міцкевича в Познані. Дуже хотіла вступити на кореаністику, але ніяк не могла обрати ВНЗ, Depolstudy у цьому допомогли! Так, як Познань знаходиться досить далеко від мого міста, можливості приїхати і подати документи самій в мене не було та й пандемія ускладнила життя. Фірма у всьому допомогла! Мені допомогли знайти університет, відкрили візу, офортили страхування та підібрали гуртожиток. Навчання дуже подобається, буду рекомендувати вас далі :)
Ігор
м. Одеса
Всем добрый день. Denpolstudy единственная фирма (обращался в 6 разных!), которая помогла мне в кратчайший срок оформить нужные документы на работу. Спасибо большое, всем их рекомендую как порядочных и ответсвенных людей!
Сергій
м. Васильків
Дякую велике за вакансію на Амазоні у Вроцлаві. Робота дуже подобається, житло надається. Всі документи оформили швидко і без моєї присутності. Дружина теж планує їхати на роботу в Польщу і ми знаємо до кого тепер можна звертатисяю Дякую!
Світлана
с. Щасливе
Хотим сказать большое спасибо Denpolstudy! Благодаря им наша дочь поступила и теперь с нами. Это очень ответственная фирма, которая очень помогает людям!
Наталя
м. Одеса
Рекомендую! Отличное отношение.и хорошо подобрали работу.
Приглашение пришло вовремя.

Олег
Спасибо за помощь с вакансией во Вроцлаве. координирование на высоком уровне. условия которые были обещаны-соответсвуют действительности. рекомендую.
Питання та відповіді
Made on
Tilda