Сконтактуйтесь з нами
Telegram
WhatsApp
Viber
Mail
Phone
Приймаючи Умови використання, а також отримання доступу до Сайту і використання його, Ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. Ви також можете погодитися на використання нами файлів cookie, за допомогою налаштувань, вибраних Вами в своєму веб-браузері.
OK

Політехнічний Університет в Познані (Політехніка)

Познанський Політехнічний Університет був заснований в 1919 році і на сьогодні є найбільшим технічним вищим навчальним закладом у Великопольському воєводстві.


Познанський політехнічний університет проводить передові науково-дослідні роботи, а також навчання по 28 напрямам бакалаврату та магістратури для студентів денного відділення, по 14 напрямам бакалаврату і 12 напрямками магістратури студентів заочного відділення. В цілому, в університеті навчаються близько 21 тисяч студентів. Починаючи з 2006/2007 навчального року, політехніка також пропонує навчання за програмою докторантури.


www.put.poznan.pl/pl
Про університет

Познанська Політехніка – державний Університет, у ВУЗі проводяться широкомасштабні науково-дослідні роботи. В 1995 році – Познанська Політехніка першою з ВУЗів країни, стала членом Конференції Європейських Шкіл для Вищої Інженерної Освіти і Досліджень –CESAER, яка зібрала разом Європейські Інженерні коледжі і Політехнічні Університети. ВУЗ нагороджений правом проводити Докторські дослідження в технічних областях науки.

Розвиток для студентів

У Познанської Політехніці обов'язково знайдеться час і для навчання, і для відпочинку. Якщо у студентів є талант організатора - його можна використовувати в організації студентських вечірок. Любите подорожувати - ВНЗ пропонує гірський клуб «Калне». А якщо є здібності до точних наук, але хочеться попрактикуватися в журналістиці - ласкаво просимо на радіостанцію «Афера» (Radio Afera). Центр Культури університету пропонує студентам можливість розвитку найрізноманітніших здібностей. Клуб Студентського Спортивного Об'єднання - це найбільша студентська організація Познанського Політехнічного Університету. Тут працює понад 30 спортивних секцій, в яких регулярно і плідно займаються майже 1000 студентів, багато з яких досягли значних спортивних успіхів.

Стипендії для українців
Познанська Політехніка пропонує 10 стипендій на рік для кандидатів з України.
Безкоштовне навчання
Право на безкоштовне навчання мають іноземці, які:
  • українці, які приїхали після 24 лютого 2022 року і мають PESEL зі статусом UKR або мають підтвердження статусу біженця, виданого Відділом Справ Іноземців;
  • мають громадянство однієї з країн ЄС;
  • мають карту сталого побиту або резидента ЄС і мають підтвердження (наприклад, Карту Побиту);
  • мають Карту Побиту або рішення про її видачу;
  • мають сертифікат про знання польської мови на рівні С1, виданий Комісією до справ Засвідчення Знання Польської Мови як Іноземної;
  • чоловік або жінка особи з польським громадянством.
Факультети

Архітектури

Архітектура
Архітектура (англ.)
Дизайн інтер'єру

2000 - 2813 €/рік

Транспорту та наземної техніки

Будівництво
Зрівноважене будівництво
Зрівноважене будівництво (англ.)
Літаки
Механіка та автомобілі
Транспорт

2000 - 2813 €/рік

Автоматики, робото- та електротехніки

Автоматика та робототехніка
Автоматика та робототехніка (англ.)
Електромобільність
Електротехніка
Математика в техніці

2000 - 2813 €/рік

Матеріальної та технічної фізики
ІТ-освіта
Матеріалізування
Технічна фізика

2000 - 2813 €/рік

Механічної інжинерії

Біомедична інженерія
Машинобудування
Мехатроніка
Управління та виробнича техніка

2000 - 2813 €/рік

Інженерія навколишнього середовища та енергетики

Енергетика
Екологічна інженерія

2000 - 2813 €/рік

Інженерії управління
Техніка безпеки
Інженерія управління
Інженерія управління (англ.)
Логістика

2000 - 2813 €/рік

Хімічних технологій

Хімічна і процесова інженерія
Фармацевтична інженерія
Хімічна технологія
Хімічна технологія (англ.)
Технології замкненого контура

2000 - 2813 €/рік

Електроніки та телекомунікації
Біоінформатика
Електроніка та телекомунікація
Електроніка та телекомунікація (англ.)
Інформатика
Штучний інтелект
Штучний інтелект (англ.)
Телеінформатика

2000 - 2813 €/рік

Детальніше про оплати на сайті: Оплати
Мрієте навчатися за кордоном? Залишіть заявку, і ми проконсультуємо вас з приводу усіх нюансів вступу до Польщі.
Відгуки наших клієнтів
Марія
м. Київ
Вступали з Denpolstudy у 2019 році. Донька дуже задоволена, завжди хотіла бути журналістом. Зараз закінчує навчання у Краківській Академії Моджевського і під час всього навчання не було ніяких проблем. Для нас плюсом було те, що ми не мали морочитись з усією паперовою волокитою, все зробили за нас. Вступили дуже швидко і без жодних проблем. Рекомендую!
Валентина
м. Херсон
Давно работаю в Польше и наконец-то смогла перевести сюда ребенка. Моему сыну 15 лет. Спасибо куратору Максиму! Помог перевести сына в лицей в Кракове, собрал все документы и помог с переездом. Очень сложно было найти фирму, которая занимается поступлением несовершеннолетних. Мы очень благодарны вам за помощь!
Оля
м. Прилуки
Доброго дня, мене звати Оля і я студентка університету ім. А. Міцкевича в Познані. Дуже хотіла вступити на кореаністику, але ніяк не могла обрати ВНЗ, Depolstudy у цьому допомогли! Так, як Познань знаходиться досить далеко від мого міста, можливості приїхати і подати документи самій в мене не було та й пандемія ускладнила життя. Фірма у всьому допомогла! Мені допомогли знайти університет, відкрили візу, офортили страхування та підібрали гуртожиток. Навчання дуже подобається, буду рекомендувати вас далі :)
Ігор
м. Одеса
Всем добрый день. Denpolstudy единственная фирма (обращался в 6 разных!), которая помогла мне в кратчайший срок оформить нужные документы на работу. Спасибо большое, всем их рекомендую как порядочных и ответсвенных людей!
Сергій
м. Васильків
Дякую велике за вакансію на Амазоні у Вроцлаві. Робота дуже подобається, житло надається. Всі документи оформили швидко і без моєї присутності. Дружина теж планує їхати на роботу в Польщу і ми знаємо до кого тепер можна звертатисяю Дякую!
Світлана
с. Щасливе
Хотим сказать большое спасибо Denpolstudy! Благодаря им наша дочь поступила и теперь с нами. Это очень ответственная фирма, которая очень помогает людям!
Наталя
м. Одеса
Рекомендую! Отличное отношение.и хорошо подобрали работу.
Приглашение пришло вовремя.

Олег
Спасибо за помощь с вакансией во Вроцлаве. координирование на высоком уровне. условия которые были обещаны-соответсвуют действительности. рекомендую.
Питання та відповіді
Made on
Tilda