Сконтактуйтесь з нами
Telegram
WhatsApp
Viber
Mail
Phone
Приймаючи Умови використання, а також отримання доступу до Сайту і використання його, Ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. Ви також можете погодитися на використання нами файлів cookie, за допомогою налаштувань, вибраних Вами в своєму веб-браузері.
OK

Келецька Політехніка (Politechnika Świętokrzyska)

Келецький Технічний Університет (Свентокшиська Політехніка, Свентошиський Технічний Університет у Кельце, пол. Politechnika Świętokrzyska, PŚk) - це державний університет технічного профілю у Польщі. Офіційною датою заснування вважається 3 червня 1965 рік.


Разом з тим, ВНЗ вважається правонаступником першого технічного університету Польщі, заснованого в Кельце у 1816 році.


У КТУ працюють 5 факультетів із навчальною пропозицією в понад 35 спеціальностей. Є програми польською та англійською мовами викладання.


https://tu.kielce.pl/
Університет переможців

Студеньське життя в КТУ дає унікальні можливості для розвитку здібностей. Учасники наукових кіл посідають провідні місця в профільних міжнародних змаганнях - University Rover Challenge (USA), European Rover Challenge (Starachowice), BANRISK - Liga Akademicka, Hackathon Idea Kielce, "Speed for the future" (Huawei). Келецький Технічний Університет приймає участь у програмі Startup Factory, в рамках якої студенти можуть отримати фінансування для реалізації своїх бізнес ідей.

Гуртожитки

Для студентів усіх курсів доступні місця у двоособових кімнатах гуртожитків. Усього Келецька Політехніка має 7 гуртожитків. Ціна для студентів з КТУ - 430 зл/місяць у доособовій кімнаті, 735 зл/місяць, якщо студент хоче проживати у кімнаті один. Ціна для студентів з інших університетів 507 та 842 зл/місяць відповідно.

Про місто

Місто розташоване надзвичайно мальовничо, оскільки через нього проходять хребти Свєнтокшиських гір. Це означає, що, гуляючи в Кельце, відчуєте різницю висот (від 231 м до найвищого пагорба міста – Гори Телеграф – 406 м).


Це мале, порівняно з іншими столицями воєводств, місто – єдине в Європі, яке може похвалитися такою різноманітністю скельних утворень. Їх можна торкнутися і сфотографувати у п’яти природних міських заповідниках, які обов’язково варто побачити (чотири заповідники – неживої природи: Kaдзельня, Ветшня, Сліховіце, Бесак-Білогон та ландшафтний заповідник Карчувка). Найновішою атракцією заповідника Kадзельня є перший у місті водоспад і мережа печер, відкрита для відвідання, зовсім інша, ніж славнозвісна печера Рай.

Безкоштовне навчання
Право на безкоштовне навчання мають іноземці, які:
  • українці, які приїхали після 24 лютого 2022 року і мають PESEL зі статусом UKR або мають підтвердження статусу біженця, виданого Відділом Справ Іноземців;
  • мають громадянство однієї з країн ЄС;
  • мають карту сталого побиту або резидента ЄС і мають підтвердження (наприклад, Карту Побиту);
  • мають Карту Побиту або рішення про її видачу;
  • мають сертифікат про знання польської мови на рівні С1, виданий Комісією до справ Засвідчення Знання Польської Мови як Іноземної;
  • чоловік або жінка особи з польським громадянством.
Факультети
Будівництво та Архітектура
Архітектура
Будівництво
Будівництво (англ.)

1200 - 2800 €/рік
Електротехніки, Автоматики та Інформатики
Промислова автоматика та електротехніка
Електромобільність
Енергетика
Інформатика
Інформатика (англ.)
Телеінформатика

1200 - 2800 €/рік
Інженерія середовища, Геоматика і Енергетика
Геодезія та картографія
Інженерія середовища
Геодезія та картографія (англ.)
Інженерія середовища (англ.)
Відновлювальні джерела енергії

1200 - 2800 €/рік
Управління і комп'ютерне моделювання
Економіка
Логістика
Інженерія даних
Управління і інженерія продукції
Управління і інженерія продукції (англ.)

1200 - 2800 €/рік

Мехатроніка і машинобудування
Автоматика і роботика
Інженерія безпеки
Механіка і машинобудування
Механіка і машинобудування (англ.)
Транспортна інженерія
Промислова прикладовість

1200 - 2800 €/рік
Мрієте навчатися за кордоном? Залишіть заявку, і ми проконсультуємо вас з приводу усіх нюансів вступу до Польщі.
Відгуки наших клієнтів
Марія
м. Київ
Вступали з Denpolstudy у 2019 році. Донька дуже задоволена, завжди хотіла бути журналістом. Зараз закінчує навчання у Краківській Академії Моджевського і під час всього навчання не було ніяких проблем. Для нас плюсом було те, що ми не мали морочитись з усією паперовою волокитою, все зробили за нас. Вступили дуже швидко і без жодних проблем. Рекомендую!
Валентина
м. Херсон
Давно работаю в Польше и наконец-то смогла перевести сюда ребенка. Моему сыну 15 лет. Спасибо куратору Максиму! Помог перевести сына в лицей в Кракове, собрал все документы и помог с переездом. Очень сложно было найти фирму, которая занимается поступлением несовершеннолетних. Мы очень благодарны вам за помощь!
Оля
м. Прилуки
Доброго дня, мене звати Оля і я студентка університету ім. А. Міцкевича в Познані. Дуже хотіла вступити на кореаністику, але ніяк не могла обрати ВНЗ, Depolstudy у цьому допомогли! Так, як Познань знаходиться досить далеко від мого міста, можливості приїхати і подати документи самій в мене не було та й пандемія ускладнила життя. Фірма у всьому допомогла! Мені допомогли знайти університет, відкрили візу, офортили страхування та підібрали гуртожиток. Навчання дуже подобається, буду рекомендувати вас далі :)
Ігор
м. Одеса
Всем добрый день. Denpolstudy единственная фирма (обращался в 6 разных!), которая помогла мне в кратчайший срок оформить нужные документы на работу. Спасибо большое, всем их рекомендую как порядочных и ответсвенных людей!
Сергій
м. Васильків
Дякую велике за вакансію на Амазоні у Вроцлаві. Робота дуже подобається, житло надається. Всі документи оформили швидко і без моєї присутності. Дружина теж планує їхати на роботу в Польщу і ми знаємо до кого тепер можна звертатисяю Дякую!
Світлана
с. Щасливе
Хотим сказать большое спасибо Denpolstudy! Благодаря им наша дочь поступила и теперь с нами. Это очень ответственная фирма, которая очень помогает людям!
Наталя
м. Одеса
Рекомендую! Отличное отношение.и хорошо подобрали работу.
Приглашение пришло вовремя.

Олег
Спасибо за помощь с вакансией во Вроцлаве. координирование на высоком уровне. условия которые были обещаны-соответсвуют действительности. рекомендую.
Питання та відповіді
Made on
Tilda