Сконтактуйтесь з нами
Telegram
WhatsApp
Viber
Mail
Phone
Приймаючи Умови використання, а також отримання доступу до Сайту і використання його, Ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. Ви також можете погодитися на використання нами файлів cookie, за допомогою налаштувань, вибраних Вами в своєму веб-браузері.
OK

Державний Аграрний університет у Кракові

Сільськогосподарський університет (Аграрний або Рольнічий) ім. Гуго Коллонтай у Кракові був заснований у 1953 році на базі факультетів сільського та лісового господарств Ягеллонського університету, першою назвою його було – Сільськогосподарський університет.

Освітня пропозиція включає всі сфери діяльності фахівців у сільськогосподарському, лісовому та продовольчому секторах і є відповіддю на динамічно мінливі соціально-економічні умови, а також на потреби та очікування місцевих спільнот, пов’язані із захистом і формуванням навколишнього середовища.

https://urk.edu.pl/
Місія університету
Місія університету полягає в тому, щоб протистояти викликам сучасності, особливо прогресуючої глобалізації економіки та освітнього та дослідницького простору. У відповідь на ці виклики Університет навчає на всіх рівнях навчання в університеті польською мовою, а також за окремими спеціальностями та спеціальностями англійською мовою.
Про університет
Університет сільського господарства, співпрацює з соціальними та економічними суб'єктами, а також з органами державної та місцевої влади. Академічна спільнота прагне розширювати та поглиблювати міжнародне дидактичне та наукове співробітництво з академічними центрами Європейського Союзу та інших країн світу. При університеті функціонує Академічний хор, ансамбль пісні і танцю, кілька студентських кафетеріїв, 4 кампуси і 3 гуртожитки для іноземних студентів.
Працевлаштування після навчання
На території ВНЗ діє Бюро кар'єр, яке допомагає своїм студентам реалізувати себе на міжнародному ринку праці. Роботодавці також тісно співпрацюють з Бюром кар'єри, пропонують стажування та працевлаштування.
Безкоштовне навчання
Право на безкоштовне навчання мають іноземці, які:
  • українці, які приїхали після 24 лютого 2022 року і мають PESEL зі статусом UKR або мають підтвердження статусу біженця, виданого Відділом Справ Іноземців;
  • мають громадянство однієї з країн ЄС;
  • мають карту сталого побиту або резидента ЄС і мають підтвердження (наприклад, Карту Побиту);
  • мають Карту Побиту або рішення про її видачу;
  • мають сертифікат про знання польської мови на рівні С1, виданий Комісією до справ Засвідчення Знання Польської Мови як Іноземної;
  • чоловік або жінка особи з польським громадянством.
Факультети

Аграрно-економічний факультет

Фермерство

Охорона навколишнього середовища

Біоекономіка

Якість і безпека навколишнього середовища

Економіка

Управління


1100 - 1300 €/рік

Лісничий факультет

Лісництво


2000 €/рік

Факультет розведення та біології звірів

Біоінженерія

Прикладна біологія

Зоотехніка

Етологія і психологія звірів


1500 - 2000 €/рік

Факультет інженерії середовища та геодезії

Архітектура довкілля

Геодезія і картографія

Водна інженерія і економіка

Інженерія навколишнього середовища

1400 - 1500 €/рік

Факультет біотехнологій та садівництва

Біотехнологія

Садівництво

Мистецтво задівництва

Технологія лікувальних рослин


1400 - 2000 €/рік

Факультет інженерії виробництва та енергетики

Мехатронічна інженерія

Відновлювальні джерела енергії і управління відходами

Транспорт і логістика

Управління та інженерія виробництва


1200 - 1300 €/рік

Факультет технологій продуктів харчування

Броварництво і солодівництво

Дієтологія

Технологія продуктів харчування людини


2000 €/рік

Факультет ветеринарії

Ветеренарія


1000 - 3000 €/рік

Мрієте навчатися за кордоном? Залишіть заявку, і ми проконсультуємо вас з приводу усіх нюансів вступу до Польщі.
Відгуки наших клієнтів
Марія
м. Київ
Вступали з Denpolstudy у 2019 році. Донька дуже задоволена, завжди хотіла бути журналістом. Зараз закінчує навчання у Краківській Академії Моджевського і під час всього навчання не було ніяких проблем. Для нас плюсом було те, що ми не мали морочитись з усією паперовою волокитою, все зробили за нас. Вступили дуже швидко і без жодних проблем. Рекомендую!
Валентина
м. Херсон
Давно работаю в Польше и наконец-то смогла перевести сюда ребенка. Моему сыну 15 лет. Спасибо куратору Максиму! Помог перевести сына в лицей в Кракове, собрал все документы и помог с переездом. Очень сложно было найти фирму, которая занимается поступлением несовершеннолетних. Мы очень благодарны вам за помощь!
Оля
м. Прилуки
Доброго дня, мене звати Оля і я студентка університету ім. А. Міцкевича в Познані. Дуже хотіла вступити на кореаністику, але ніяк не могла обрати ВНЗ, Depolstudy у цьому допомогли! Так, як Познань знаходиться досить далеко від мого міста, можливості приїхати і подати документи самій в мене не було та й пандемія ускладнила життя. Фірма у всьому допомогла! Мені допомогли знайти університет, відкрили візу, офортили страхування та підібрали гуртожиток. Навчання дуже подобається, буду рекомендувати вас далі :)
Ігор
м. Одеса
Всем добрый день. Denpolstudy единственная фирма (обращался в 6 разных!), которая помогла мне в кратчайший срок оформить нужные документы на работу. Спасибо большое, всем их рекомендую как порядочных и ответсвенных людей!
Сергій
м. Васильків
Дякую велике за вакансію на Амазоні у Вроцлаві. Робота дуже подобається, житло надається. Всі документи оформили швидко і без моєї присутності. Дружина теж планує їхати на роботу в Польщу і ми знаємо до кого тепер можна звертатисяю Дякую!
Світлана
с. Щасливе
Хотим сказать большое спасибо Denpolstudy! Благодаря им наша дочь поступила и теперь с нами. Это очень ответственная фирма, которая очень помогает людям!
Наталя
м. Одеса
Рекомендую! Отличное отношение.и хорошо подобрали работу.
Приглашение пришло вовремя.

Олег
Спасибо за помощь с вакансией во Вроцлаве. координирование на высоком уровне. условия которые были обещаны-соответсвуют действительности. рекомендую.
Питання та відповіді
Made on
Tilda