Сконтактуйтесь з нами
Telegram
WhatsApp
Viber
Mail
Phone
Приймаючи Умови використання, а також отримання доступу до Сайту і використання його, Ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. Ви також можете погодитися на використання нами файлів cookie, за допомогою налаштувань, вибраних Вами в своєму веб-браузері.
OK

Працівники на продуктовий склад

Місто: Прага\ Брно (Чехія)

Заробітна плата: кожного 20 числа за минулий місяць.
Кожну неділю аванси 2000 крон.
Остання зарплата перед від'їздом до дому.

В Празі по чеських віза 140 крон на годину.
(якщо більше 300-от годин на місяць, то 150 крон)
На довгострокових документах 150 крон на годину.
По ЕС паспорту 160 крон.

В Брно по візі 130 крон на годину.
На довгострокових документах 140 крон.
По паспорту ЕС 150 крон.

Для кого: чоловіки, жінки та сімейні пари до 48 років
Робочий графік: Кількість години вибираєте самі.
Від 6 до 16 годин (6-8-10-12-14-16), та 6 днів на тиждень.
Перерва кожні 4 години по 30 хв. (вони не оплачуються)

Склад подібний до Сільпо, Фуршет та Ашан
Різна товари, всі продукти в різних відділах.

Обов'язки:
  • Збирати по складу зі сканером продукти харчування (сканер на укр./рос. мові).
Чеську мову знати не потрібно.
Досвід роботи не потрібний.
Із одягу видаємо жилет, та взуття.

Проживання: Надаємо житло (квартири, є все необхадне для проживання).
В Празі 4500 крон вираховуємо із зп.
В Брно 4000 крон із зп.

На основі яких документів беремо?
Тільки чеські візи на 3 місяці. Виготовляємо терміновий пакет документів за 15 днів.Заповніть заявку на вакансію і ми з вами зв'яжемося
Заповніть заявку
на вакансію і
ми з вами зв'яжемося
Відгуки наших клієнтів
Марія
м. Київ
Вступали з Denpolstudy у 2019 році. Донька дуже задоволена, завжди хотіла бути журналістом. Зараз закінчує навчання у Краківській Академії Моджевського і під час всього навчання не було ніяких проблем. Для нас плюсом було те, що ми не мали морочитись з усією паперовою волокитою, все зробили за нас. Вступили дуже швидко і без жодних проблем. Рекомендую!
Валентина
м. Херсон
Давно работаю в Польше и наконец-то смогла перевести сюда ребенка. Моему сыну 15 лет. Спасибо куратору Максиму! Помог перевести сына в лицей в Кракове, собрал все документы и помог с переездом. Очень сложно было найти фирму, которая занимается поступлением несовершеннолетних. Мы очень благодарны вам за помощь!
Оля
м. Прилуки
Доброго дня, мене звати Оля і я студентка університету ім. А. Міцкевича в Познані. Дуже хотіла вступити на кореаністику, але ніяк не могла обрати ВНЗ, Depolstudy у цьому допомогли! Так, як Познань знаходиться досить далеко від мого міста, можливості приїхати і подати документи самій в мене не було та й пандемія ускладнила життя. Фірма у всьому допомогла! Мені допомогли знайти університет, відкрили візу, офортили страхування та підібрали гуртожиток. Навчання дуже подобається, буду рекомендувати вас далі :)
Ігор
м. Одеса
Всем добрый день. Denpolstudy единственная фирма (обращался в 6 разных!), которая помогла мне в кратчайший срок оформить нужные документы на работу. Спасибо большое, всем их рекомендую как порядочных и ответсвенных людей!
Сергій
м. Васильків
Дякую велике за вакансію на Амазоні у Вроцлаві. Робота дуже подобається, житло надається. Всі документи оформили швидко і без моєї присутності. Дружина теж планує їхати на роботу в Польщу і ми знаємо до кого тепер можна звертатисяю Дякую!
Світлана
с. Щасливе
Хотим сказать большое спасибо Denpolstudy! Благодаря им наша дочь поступила и теперь с нами. Это очень ответственная фирма, которая очень помогает людям!
Наталя
м. Одеса
Рекомендую! Отличное отношение.и хорошо подобрали работу.
Приглашение пришло вовремя.

Олег
Спасибо за помощь с вакансией во Вроцлаве. координирование на высоком уровне. условия которые были обещаны-соответсвуют действительности. рекомендую.
Made on
Tilda