Сконтактуйтесь з нами
Telegram
WhatsApp
Viber
Mail
Phone
Приймаючи Умови використання, а також отримання доступу до Сайту і використання його, Ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. Ви також можете погодитися на використання нами файлів cookie, за допомогою налаштувань, вибраних Вами в своєму веб-браузері.
OK

Університет Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля

Університет суспільно-природничих наук ім. Вінцента Поля в Любліні почав свою діяльність у 2000 році за цей час випустив понад 10000 студентів!


WSSP є єдиним приватним університетом в Польщі, пропонує навчання на магістратурі за напрямом “Фізіотерапія” і “Туризм”. Університет пропонує навчання на різних спеціальностях, але найбільшою популярністю і визнанням серед студентів користуються напрямки фізіотерапії, туризму і відпочинку, а також косметології.


Студенти вишу мають можливість вчитися і відпочивати в Освітньо-рекреаційному центрі „Зелена Школа” в Пьотравіні на березі Вісли, розташованому у відстані 60 км від Любліна і близько 15 км від мальовничого містечка Казімєж Дольни, на території Вжеловецького ландшафтного парку.

wssp.edu.pl
Про університет
Навчання в університеті проходить за освітньо-кваліфікаційними рінями бакалавр та магістр. Також в університеті є змога пройти післядипломне навчання. Навчання тут проходить не тільки польською, але й англійською мовою. Підготовку висококваліфікованих спеціалістів забезпечує ретельно підібраний викладацький склад, більшість викладачів є практиками. Розширена карта ERASMUS дає змогу студентам поїхати на обмін в провідні університети ЄС, а також ВНЗ Ліхтенштейну, Норвегії, Ісландії або Туреччини. Під час таких обмінів студенти забезпечуються додатковою стипендією. Можливе проходження практики у цих країнах.
Дозвілля

Студенти Університету Суспільно-Природничих Наук в Любліні студенти також мають можливість використовувати критий басейн і спортивний зал для ігор, комп’ютерну мережу з постійним доступом в інтернет з будь-якої точки закладу і велику бібліотеку (близько 20 000). На території університету розміщені великий спортивний зал, тренажерний зал, зал з аеробіки, а також загальні тренажерні зали.

Гуртожитки
CENTRUM PRUSA – DOM STUDENTA – це сучасний будинок, збудований у 2020 році. Дім студента запроєктований таким чином,щоб його мешканці почували себе як вдома. Пропонується проживання в 1- і 2-во місних апартаментах, які є незалежними квартирами з кухнею і ванною кімнатою.

Розташування гуртожитку дозволяє легко дістатися громадським транспортом до всіх головних академічних осередків і визначних місць Любліна.

  • 20 хвилин пішки до Академії
  • 7 хвилин громадським транспортом до Академії
  • 5 хвилин пішки до супермаркету
  • 10 хвилин пішки до торгівельного центру
  • 5 хвилин пішки до центру міста
  • 5 хвилин пішки до автовокзалу

Більше про ціни: https://ukr.wssp.edu.pl/проживання

Факультети (бакалавр)
Здоров'я та краса
Косметологія
Сестринська справа
Акушерство

1088 - 1145 €/рік
Туризм і відпочинок

Кулінарне мистецтво та управління у сфері HoReCa

Організація і управління в туризмі і рекреації

Готелярство і гастрономія


917 €/рік
Економіка

Міжнародний бізнес

Управлінська економіка


917 €/рік

Фізичне виховання

993 €/рік
Англійська філологія
1145 €/рік
Факультети (неподільна магістратура 5 років)

Фізіотерапія

1050 €/рік
Факультети (магістратура)

Косметологія

1126 €/рік
Сестринська справа
1012 €/рік
Туризм і відпочинок
Організація і управління
в туризмі,
готелярстві і гастрономії

1012 €/рік
Факультети (англійською)

Бакалавріат

Nursing
Midwifery
Beauty Science
Tourism and Hospitality Management
International Business Management

1840-2800 €/рік
Магістратура
International Tourism
Nursing

2480-2800 €/рік
Неподільна магістратура
Physiotherapy

2480 €/рік
Детальніше про оплати на сайті: Оплати
Мрієте навчатися за кордоном? Залишіть заявку, і ми проконсультуємо вас з приводу усіх нюансів вступу до Польщі.
Відгуки наших клієнтів
Марія
м. Київ
Вступали з Denpolstudy у 2019 році. Донька дуже задоволена, завжди хотіла бути журналістом. Зараз закінчує навчання у Краківській Академії Моджевського і під час всього навчання не було ніяких проблем. Для нас плюсом було те, що ми не мали морочитись з усією паперовою волокитою, все зробили за нас. Вступили дуже швидко і без жодних проблем. Рекомендую!
Валентина
м. Херсон
Давно работаю в Польше и наконец-то смогла перевести сюда ребенка. Моему сыну 15 лет. Спасибо куратору Максиму! Помог перевести сына в лицей в Кракове, собрал все документы и помог с переездом. Очень сложно было найти фирму, которая занимается поступлением несовершеннолетних. Мы очень благодарны вам за помощь!
Оля
м. Прилуки
Доброго дня, мене звати Оля і я студентка університету ім. А. Міцкевича в Познані. Дуже хотіла вступити на кореаністику, але ніяк не могла обрати ВНЗ, Depolstudy у цьому допомогли! Так, як Познань знаходиться досить далеко від мого міста, можливості приїхати і подати документи самій в мене не було та й пандемія ускладнила життя. Фірма у всьому допомогла! Мені допомогли знайти університет, відкрили візу, офортили страхування та підібрали гуртожиток. Навчання дуже подобається, буду рекомендувати вас далі :)
Ігор
м. Одеса
Всем добрый день. Denpolstudy единственная фирма (обращался в 6 разных!), которая помогла мне в кратчайший срок оформить нужные документы на работу. Спасибо большое, всем их рекомендую как порядочных и ответсвенных людей!
Сергій
м. Васильків
Дякую велике за вакансію на Амазоні у Вроцлаві. Робота дуже подобається, житло надається. Всі документи оформили швидко і без моєї присутності. Дружина теж планує їхати на роботу в Польщу і ми знаємо до кого тепер можна звертатисяю Дякую!
Світлана
с. Щасливе
Хотим сказать большое спасибо Denpolstudy! Благодаря им наша дочь поступила и теперь с нами. Это очень ответственная фирма, которая очень помогает людям!
Наталя
м. Одеса
Рекомендую! Отличное отношение.и хорошо подобрали работу.
Приглашение пришло вовремя.

Олег
Спасибо за помощь с вакансией во Вроцлаве. координирование на высоком уровне. условия которые были обещаны-соответсвуют действительности. рекомендую.
Питання та відповіді
Made on
Tilda