Сконтактуйтесь з нами
Telegram
WhatsApp
Viber
Mail
Phone
Приймаючи Умови використання, а також отримання доступу до Сайту і використання його, Ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. Ви також можете погодитися на використання нами файлів cookie, за допомогою налаштувань, вибраних Вами в своєму веб-браузері.
OK

Вища школа Управління і Банківської Справи в Кракові

Університет Управління і Банківської Справи в Кракові (Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie) - це приватний університет, який був заснований у 1995 році. Навчання проводиться за спеціальностями: Інформатика, Управління, Фінанси та бухгалтерський облік. Заклад також надає післядипломну освіту, проводить курси та навчання за програмами Академії CISCO і Microsoft Aatp.

Високий рівень освіти, який WSZiB пропонує вже протягом багатьох років, супроводжується найнижчим рівнем оплати за навчання в порівнянні з іншими навчальними закладами Кракова.

У них також є СЕРТИФІКАТ ЯКОСТІ, виданий Промислово-комерційною палатою в Кракові. Багато років університет займав перше місце у рейтингах Polityka, Wprost, Rzeczpospolita та Perspektywy.

https://www.wszib.edu.pl/
Промоційна програма WSZIB
 • Акція “СІМЕЙНЕ НАВЧАННЯ” - знижка під час навчання в розмірі 1000 злотих для наступного студента з однієї сім’ї, за умови їх одночасного навчання (родичі першого ступеня споріднення).

 • Акція “ВИПУСКНИК WSZIB” - знижка в розмірі 500 злотих для випускників, що отримали освіту І ступеня у WZIB та поступають на навчання II ступеня; Випускники WSZIB (І та ІІ ступеня) отримують одноразову знижку в розмірі 500 злотих при оплаті за післядипломне навчання.

 • Акція “ЗДІБНІ 45+” - знижка в розмірі 300 злотих для осіб, що розпочинають навчання І ступеня у віці 45 років і старше; знижка в розмірі 350 злотих для тих, хто розпочинає навчання II ступеня у віці 50 років і старше

 • Акція “ДЛЯ ПАРТНЕРСЬКИХ ПОНАДГІМНАЗІЙНИХ ШКІЛ, КОМПАНІЙ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ”- 300 злотих знижки для осіб, включених до рекомендаційних списків відділів освіти Повітових Староств Малопольського воєводства, господарчих палат (IPH, Lewiatan, BCC), випускників партнерських шкіл і співробітників банків.

 • Акція “ЗАВЕРШІТЬ НАВЧАННЯ У НАС” - студенти інших навчальних закладів, які вирішують перейти на навчання у Вищу Школу Управління та Банківської справи в Кракові (на семестр вищий, ніж перший), отримують знижку в розмірі одної оплати за навчання.

 • Акція “МАЛОПОЛЬСЬКА КАРТА ВЕЛИКОЇ СІМ’Ї” - знижка в розмірі 3% при оплаті за навчання (І ст., ІІ ст., післядипломне) для власників карт “ВЕЛИКОЇ СІМ’Ї”.

 • Стипендія “ДЛЯ АКТИВНИХ СТУДЕНТІВ” - студент отримує до 900 злотих за семестр для студентів стаціонарної і нестаціонарної форми навчання, які допомагають WSZiB при реалізації рекламно – інформаційних та інших громадських заходів (взаємодія з відділом IT, робота в редакції шкільного журналу “Multis Multum”, студентське самоврядування, робота в AZS [шкільна спортивна асоціація], і т.п.).

 • Акція “ПОРЕКОМЕНДУЙ WZIB ЗНАЙОМИМ” - студентам WSZIB надається премія в сумі 200 злотих за 1 особу, якій вони порекомендували навчання І абл ІІ ступеня у нашому закладі; премія зазвичай виплачується до Дня Святого Миколая.
Сильні сторони університету
 • Зручність навчання: багато полегшень для працюючих людей. Навчающихся за другою спеціальністю та проживаючих за кордоном
 • Досконале обладнання (мультимедіа), wi–fi
 • 600 комп’ютерних станцій
 • Власні платформи інтрамережі, SUSZi та SAKE, що забезпечують цілодобовий доступ до: оцінок, розкладу, іспитів, бібліотеки, навчальних матеріалів та забезпечення контактів з викладачами. Усі повноваження державного університету
 • Бюро кар’єри, стажування та практики в Польщі та за кордоном
 • Міжнародні сертифікати
 • Добре розвинена система стипендій
 • Доступ до наукових бібліотек у Кракові
Факультети (бакалавріат)
Фінанси та бухгалтерський облік
Аудит і фінансовий контроль
Банківська справа
Фінанси підприємства
Автоматизація та роботизація фінансово-бухгалтерських процесів
Фінанси в міжнародних корпораціях
Бухгалтерський облік

1300 €/рік
Цифровий маркетинг
Цифрові технології в маркетингу
Маркетинг і соціальні мережі

1300 €/рік
Управління
Управління процесом розробки застосунків
Логістика на підприємстві
Управління людськими ресурсами
Стратегічне управління підприємством
Реклама та комп’ютерна графіка

1300 €/рік
Факультети (Інженер-спеціаліст)
Інформатика
Бази даних
Комп’ютерні системи та мережі
Об’єктно-орієнтоване програмування

1500 €/рік
Логістика
Інформаційні системи в логістиці
Менеджер-логіст

1400 €/рік
Факультети (Магістратура)
Фінанси та бухгалтерський облік
Цифрові технології в бухгалтерському обліку
Контролінг та фінансовий аудит
Бухгалтерський облік підприємств та послуги для бухгалтерій
Податки, дебіторська заборгованість

1400 €/рік
Управління
Управління персоналом
Управління фінансами
Прикладна інформатика
Правове забезпечення управління
Менеджер інвестиційних проектів
Управління закупівлями та ланцюгами постачання

1400 €/рік
Детальніше про оплати на сайті: Оплати
Мрієте навчатися за кордоном? Залишіть заявку, і ми проконсультуємо вас з приводу усіх нюансів вступу до Польщі.
Відгуки наших клієнтів
Марія
м. Київ
Вступали з Denpolstudy у 2019 році. Донька дуже задоволена, завжди хотіла бути журналістом. Зараз закінчує навчання у Краківській Академії Моджевського і під час всього навчання не було ніяких проблем. Для нас плюсом було те, що ми не мали морочитись з усією паперовою волокитою, все зробили за нас. Вступили дуже швидко і без жодних проблем. Рекомендую!
Валентина
м. Херсон
Давно работаю в Польше и наконец-то смогла перевести сюда ребенка. Моему сыну 15 лет. Спасибо куратору Максиму! Помог перевести сына в лицей в Кракове, собрал все документы и помог с переездом. Очень сложно было найти фирму, которая занимается поступлением несовершеннолетних. Мы очень благодарны вам за помощь!
Оля
м. Прилуки
Доброго дня, мене звати Оля і я студентка університету ім. А. Міцкевича в Познані. Дуже хотіла вступити на кореаністику, але ніяк не могла обрати ВНЗ, Depolstudy у цьому допомогли! Так, як Познань знаходиться досить далеко від мого міста, можливості приїхати і подати документи самій в мене не було та й пандемія ускладнила життя. Фірма у всьому допомогла! Мені допомогли знайти університет, відкрили візу, офортили страхування та підібрали гуртожиток. Навчання дуже подобається, буду рекомендувати вас далі :)
Ігор
м. Одеса
Всем добрый день. Denpolstudy единственная фирма (обращался в 6 разных!), которая помогла мне в кратчайший срок оформить нужные документы на работу. Спасибо большое, всем их рекомендую как порядочных и ответсвенных людей!
Сергій
м. Васильків
Дякую велике за вакансію на Амазоні у Вроцлаві. Робота дуже подобається, житло надається. Всі документи оформили швидко і без моєї присутності. Дружина теж планує їхати на роботу в Польщу і ми знаємо до кого тепер можна звертатисяю Дякую!
Світлана
с. Щасливе
Хотим сказать большое спасибо Denpolstudy! Благодаря им наша дочь поступила и теперь с нами. Это очень ответственная фирма, которая очень помогает людям!
Наталя
м. Одеса
Рекомендую! Отличное отношение.и хорошо подобрали работу.
Приглашение пришло вовремя.

Олег
Спасибо за помощь с вакансией во Вроцлаве. координирование на высоком уровне. условия которые были обещаны-соответсвуют действительности. рекомендую.
Питання та відповіді
Made on
Tilda