Сконтактуйтесь з нами
Telegram
WhatsApp
Viber
Mail
Phone
Приймаючи Умови використання, а також отримання доступу до Сайту і використання його, Ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. Ви також можете погодитися на використання нами файлів cookie, за допомогою налаштувань, вибраних Вами в своєму веб-браузері.
OK

Технікум 72-го піхотного полку в Радомі (ZDZ)

Переваги центру
  • ZDZ Ліцей і Технікум ім. 72-го полку піхоти в Радомі запрошує на навчання молодь та надає можливість отримати сучасну, затребувану на ринку праці професійну освіту, якісну повну загальну середню освіту й упішно підгототуватись до здачі матури.
  • З самого початку заснування ZDZ його найважливішою метою був динамічний розвиток, спрямований на освітні потреби учнів та сучасний попит на професійні спеціальності.
  • Висока якість освітніх послуг підтверджується майже 40 тис. випускників та відзнакою престижної фундації «Teraz Polska». На даний час ZDZ лідери серед недержавних шкіл за напрямами навчання, кількістю учнів та впровадженими інноваційними рішеннями.
https://szkolyradom.zdz.kielce.pl/
Стажування у Європі
Нові можливості для розвитку навчальних закладів ZDZ відкрив вступ Польщі до Європейського Союзу. З 2007 року школа брала активну участь у програмі Леонардо да Вінчі. Зараз у програмі Erasmus. Учні мають можливість пройти навчальну практику та стажування в країнах Європи, зокрема: Іспанії, Німеччині, Великобританії, Італії, після якого стажисти отримують сертифікат Europass-Mobility, визнаний роботодавцями в усьому ЄС.
Спеціальності
Навчальний заклад пропонує такі спеціальності:
- логістика
- інформатика
- перукарська майстерність
- альтернативні джерела енергії
- обслуговування портів та аеропортів

Загально-освітній ліцей пропонує учням поглиблене вивчення предметів, що необхідні для здачі матури, зокрема: математики, англійської мови, польської мови, учні також вивчатимуть другу іноземну мову на вибір: німецьку або російську, матимуть цікаві заняття з фізичного виховання. Після ІІ року навчання кожен учень може обрати для себе предмети, які будуть йому в подальшому потрібні.
Опікун
Якщо Ваша дитина ще не має 18 років, тоді їй потрібен офіційний опікун в Польщі. Опікун відповідає за всі справи, пов'язані з дитиною (хвороба, пропуски та будь-які питання у справах навчання).

Опікун - це людина, яка проживає в безпосередній близькості до місця проживання вашої дитини, що має юридичне право представляти інтереси вашої дитини на території Польщі. Він підтримує тристоронній контакт між Вами, Вашою дитиною і державними установами.

Опікун - це не тільки формальний виконавець, а також Ваша довірена особа, і перш за все людина, яка підтримує постійний контакт з дитиною, допомагає їй в складних ситуаціях і адаптації, підтримує, контролює, спільно з дитиною вирішує її проблеми, пов'язані з навчанням, проживанням.

Фірма Denpolstudy надає опікуна в м. Радом. Вартість опікуна - 650€/рік.
Гуртожитки
Учні проживають в гуртожитках, пропонуються 2,3,4 особові кімнати, в кожній з яких холодильник, електричний чайник, на кожному поверсі є кухня, туалети й ванні кімнати.

В гуртожитку цілодобово чергують вихователі, здійснюється відеоспостереження. Забезпечуються 2-х разовим харчуванням: сніданок, обід, вечерю готують самостійно. Їдальня знаходиться в окремому будинку, 400 м. від гуртожитку.

В будинку, де знаходиться їдальня є також пральня та кімната для прасування.
Вартість навчання та проживання
Повне місячне проживання обходиться в 1000-1200 зл на місяць.

В цю суму входять:
- місячна оплата за навчання;
- 2-разове харчування;
- оплата проживання в гуртожитку,
Що після технікуму?
Випускники Технікумів можуть продовжити свою освіту в усіх типах Університетів: від політехнічних до академій образотворчого мистецтва в Польщі або в Європі.
Спеціальності (ліцей)
Навчання 3-4 роки
Поліцейська освіта
Воєнна спеціальність
Пожежна спеціальність
Спеціальності (технікум) Навчання 4-5 років
Технік-програміст
Технік Інформаційно-комунікаційних технологій
IT спеціаліст
Технік перукарського мистецтва
Технік з логістики
Технік залізничного транспорту
Харчування та послуги громадського харчування
Технік гостинного бізнесу
Технік з експлуатації портів та терміналів
Технік експлуатаційної служби аеропорту
Технік-експедитор
Технік пристроїв і систем відновлюваної енергії
Мрієте навчатися за кордоном? Залишіть заявку, і ми проконсультуємо вас з приводу усіх нюансів вступу до Польщі.
Відгуки наших клієнтів
Марія
м. Київ
Вступали з Denpolstudy у 2019 році. Донька дуже задоволена, завжди хотіла бути журналістом. Зараз закінчує навчання у Краківській Академії Моджевського і під час всього навчання не було ніяких проблем. Для нас плюсом було те, що ми не мали морочитись з усією паперовою волокитою, все зробили за нас. Вступили дуже швидко і без жодних проблем. Рекомендую!
Валентина
м. Херсон
Давно работаю в Польше и наконец-то смогла перевести сюда ребенка. Моему сыну 15 лет. Спасибо куратору Максиму! Помог перевести сына в лицей в Кракове, собрал все документы и помог с переездом. Очень сложно было найти фирму, которая занимается поступлением несовершеннолетних. Мы очень благодарны вам за помощь!
Оля
м. Прилуки
Доброго дня, мене звати Оля і я студентка університету ім. А. Міцкевича в Познані. Дуже хотіла вступити на кореаністику, але ніяк не могла обрати ВНЗ, Depolstudy у цьому допомогли! Так, як Познань знаходиться досить далеко від мого міста, можливості приїхати і подати документи самій в мене не було та й пандемія ускладнила життя. Фірма у всьому допомогла! Мені допомогли знайти університет, відкрили візу, офортили страхування та підібрали гуртожиток. Навчання дуже подобається, буду рекомендувати вас далі :)
Ігор
м. Одеса
Всем добрый день. Denpolstudy единственная фирма (обращался в 6 разных!), которая помогла мне в кратчайший срок оформить нужные документы на работу. Спасибо большое, всем их рекомендую как порядочных и ответсвенных людей!
Сергій
м. Васильків
Дякую велике за вакансію на Амазоні у Вроцлаві. Робота дуже подобається, житло надається. Всі документи оформили швидко і без моєї присутності. Дружина теж планує їхати на роботу в Польщу і ми знаємо до кого тепер можна звертатисяю Дякую!
Світлана
с. Щасливе
Хотим сказать большое спасибо Denpolstudy! Благодаря им наша дочь поступила и теперь с нами. Это очень ответственная фирма, которая очень помогает людям!
Наталя
м. Одеса
Рекомендую! Отличное отношение.и хорошо подобрали работу.
Приглашение пришло вовремя.

Олег
Спасибо за помощь с вакансией во Вроцлаве. координирование на высоком уровне. условия которые были обещаны-соответсвуют действительности. рекомендую.
Питання та відповіді
Made on
Tilda